Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

U mnie na płycie też zauważyłem, że 3 piny są lekko wygięte, ale wszystko działa o dziwo cacy  -  więc mogą być wygięte, ale płyta jest nadal sprawna :P

no to fux ;)

kolega miał wygięty 1 pin i restartował się przez przerwy

próbował go wyprostować i przy tym zgiął  kolejne 2

po tej "naprawie" uruchamiały się już tylko wentylatory i czarny ekran

Link to post
Share on other sites

Temat jak najbardziej na miejscu ,choć dla mnie tytuł bardziej odpowiedni to (Rodzynki z internetu) he 

I tu taki przykład 

http://allegro.pl/amd-fx-6100-3-3-ghz-i3556222436.html

Ale co tam ...tak tylko troszkę go używałem.........

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=43877

 

A tu tak tylko troszkę go poużywam......O i z Gwarancja.

 

 

 

O i tu jeszcze jeden rodzynek nic tylko brać..........

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x4-965-be-4x3-4ghz-6mb-l3-gw-rach-i3566278676.html

Edytowane przez marcio78
Link to post
Share on other sites

Na moje oko ten zestaw to trochę jednak jest wart choć tylko i wyłącznie na części. W życiu nie kupiłbym takiego kompa:

 

Procek: ~~550zł

Płyta~~300zł

Zasilacz~~~350zł

RAMY~~~jak by sprzedawać po 4gb to by było ze 120*6=720zł

Grafika ~~2*150zł

Chłodzenie~~250zł

 

Razem:~~2400zł

 

Myszka ~~100zł

Klawiatura~~150zł

Obudowa~~150zł

Wentylatory~~100zł

 

 

 

Czyli te części te 3k są warte, ale tak jak powiedziałem wcześniej w życiu bym nie kupił takiego zestawu bo ta kombinacja jest po prostu śmieszna :D

 

Jak by miało pójść razem to góra 2500zł, max, ale to nie wiem komu taki zestaw jest potrzebny,

 

Sam jestem ciekaw za ile to pójdzie na tej aukcji


CHCECIE KUPIĆ LEPSZY ZESTAW?:P

 

Q6600 G0 (4GHZ napięcie nieistotne!) -200zł

Płyta główna na p45 z sli - 150zł

chłodzenie wodne najtańsze ~~200zł

2x6600GT w sli :D - 60zł

RAM 8GB (TYLKO :() - 400zł  ew 16gb z 900zł

Najtańsza dyskotekowa obudowa (Musi się świecić jak psu jajca) - 100zł

Najtańsze wentyle- 50zł

TRACER HAJLANDER 800W - 170zł

KLAWIATURA I MYSZKA DLA GRACZA (ŚWIECĄCA) - 100zł

 

RAZEM 1500zł (Z większym ramem 2klocki)KUP TERAZ!!! 3500 (5000z)ZŁ

 

OSOBIŚCIE WYCENIAM WARTOŚĆ ZESTAWU NA 6000zł (7000zł)!!!

Link to post
Share on other sites

Nie chce nic jeszcze mówić albo "wybeblać" ale wydaje mi się że paczek ani kasy nie ujrzycie. Z chęcią chciałem przejechać się osobiście po dwie sztuki 650ti boost które ma ( SLI ) ale jak odpisał że jedynie w grę wchodzi jedynie wysyłka to włączyło mi się czerwone stop. Oczywiście poczekamy te 2-3 dni i sprawa będzie wtedy na 100% wiadoma.

Link to post
Share on other sites

Nie chce nic jeszcze mówić albo "wybeblać" ale wydaje mi się że paczek ani kasy nie ujrzycie. Z chęcią chciałem przejechać się osobiście po dwie sztuki 650ti boost które ma ( SLI ) ale jak odpisał że jedynie w grę wchodzi jedynie wysyłka to włączyło mi się czerwone stop. Oczywiście poczekamy te 2-3 dni i sprawa będzie wtedy na 100% wiadoma.

paczka została nadana - mam nr przesyłki do mnie. Na razie wszystko zgodnie z planem, tylko wysyłka z Krosna a nie z Cieszyna. Proszę o przemyślane wpisy, bo sam zacząłem się denerwować po Twojej wypowiedzi. Sprzedawca ma konto od lat, same pozytywy i podzespoły były fotografowane w tym samym miejscu. Jeśli jutro paczka do mnie dotrze, to napiszę co w środku :)

Link to post
Share on other sites

paczka została nadana - mam nr przesyłki do mnie. Na razie wszystko zgodnie z planem, tylko wysyłka z Krosna a nie z Cieszyna. Proszę o przemyślane wpisy, bo sam zacząłem się denerwować po Twojej wypowiedzi. Sprzedawca ma konto od lat, same pozytywy i podzespoły były fotografowane w tym samym miejscu. Jeśli jutro paczka do mnie dotrze, to napiszę co w środku :)

Pozostawiam to bez komentarza. Myślisz że konto na allegro i fotografie w tym samym miejscu to jakiś problem ? To mały pryszcz.

 

Tak czy siak daj znać jak dotrze paczka.

Link to post
Share on other sites

czekacie na info więc szybko odpisuję. Karta przyszła nowiutka, z akcesoriami, jedynie bez tego zewnętrznego kartonu ozdobnego ;) Zainstalowałem i działa, 3dmarka przeszła -wynik w normie. Paczka drogo, ale nadawca wysyła pocztexem i na paczce widnieje opłata 41 zł. Wcześniej źle miasta  nadawcy podawałem, bo jeszcze na inną paczkę czekałem i je pomyliłem.

Edytowane przez kovalskybobi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...