Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

http://allegro.pl/msi-amd-radeon-hd7970-3072mb-ddr5-384bit-i3224330053.html

 

 

Kupiłem od tego allegrowicza 2x 7970 sapphire vapor-x ghz po 999zł z gwarancją. Polecam kontakt telefoniczny. Zostały jeszcze 3 sztuki msi, myślę że warto :)

 

Cały dzień nikt tego nie wrzucił, a teraz na raz  xD

na pewno kupiłeś ? bo od kupujących nawet nie ma komentarzy i konto kamula8 zostało zawieszone, zapewne nie za to że klienci byli za bardzo zadowoleni zakupami. Sam ukradłeś to konto i sprzedajesz ? ;d

 

co się dzieje z tym allegro ? w tym roku natknąłem się na większa liczbę oszustów niż w przeciągu ostatnich 5 lat

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

Kupiłem. I co lepsza dokupiłem jeszcze ssd kingstona 120gb v300 chyba sie zwie. Za całośc czyli 2x hd 7970 vapor-x i ten ssd coś koło 2200. Ze sprzedającym jest cały czas dobry kontakt telefoniczny. Zablokwali mu konto, ponieważ dodał numer rachunku do wypłat z payu innej osobi niż ta co w allegro jest zarejestrowana.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tego HD7970 od kamula8. Karta wygląda jak nowa, pełen box, wszystko hula aż miło.

 

Konto jak wspomniał kolega zostało zawieszone ze względu na dodanie innego numeru rachunku. Po wysłaniu odpowiednich potwierdzeń konto zostało odblokowane (:

 

Ktoś kto kupił 2x HD7970 na tej aukcji zrobił super interes. Zresztą ja też nie narzekam - jeden z szybszych HD7970, ok. dwutygodniowy za 1050pln - ze świecą szukać takich ofert (:

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/palit-gtx670-gwarancja-2-lata-i3238659018.html

GTX 670 od Palita (wersja referencyjna) za 1000zł

 

...ale:

-gwarancji brak (zerwana plomba)- sprzedający zapewnia, że nie będzie problemów z gwarancją w razie problemów - trochę dziwne i sprzeczne, ale cena kusi.

-najpierw wystawia za 1000zł, po jakimś czasie zmienia zdanie i wystawia za 900zł. Po czym po kilkunastu minutach znowu zmienia cenę z powrotem na 1000zł.

 

Sami zdecydujcie czy jesteście chętni ją brać czy nie.

 

Czy nie jest to przypadkiem ta sama karta? http://forum.benchmark.pl/topic/70713-sporo-grat%C3%B3w-do-sprzedania/page-2

W zasadzie wszystko się zgadza :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

SteelSeries Siberia V2 za 169zł! Zapewne długo tak nie zostanie, gdyż inne kolory są w tym samym sklepie za 300-400zł. ;)

http://proline.pl/?p=SS+SIBERIA+V2+RED

Witajcie - jest jeden problem - słuchawki przychodzą bez przetwornika ( karta dźwiękowa na USB ) tylko z przedłużaczem :-) - właśnie je dostałem i wracają do ProLine z reklamacją z powodu niezgodności opisu z zakupionym towarem.

Link to post
Share on other sites

 

 

słuchawki przychodzą bez przetwornika ( karta dźwiękowa na USB )

 

W którym miejscu masz napisane, że cokolwiek z USB jest dołączone do tych słuchawek?

 

Komunikacja Przewodowa Interfejs Jack

 

Trza se okulary kupić albo zapisać się na nauki czytania ze zrozumieniem.

Nie zdziwiłbym się gdyby reklamację odrzucili i obciążyli Cię kosztami ponownej wysyłki. Ja bym tak zrobił. Kurierem, bez umowy, za pobraniem = połowa wartości tych przecudnych plastików.

Link to post
Share on other sites

 

 

W którym miejscu masz napisane, że cokolwiek z USB jest dołączone do tych słuchawek?

Dodaliśmy genialne czerwone podświetlenie, które działa w 6 trybach i zintegrowaną kartę dźwiękową USB, który jest obsługiwana przez technologię SteelSeries. 

 

 

Komunikacja Przewodowa Interfejs Jack

To przecież normalne... 

http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/880618067/5HV2_Siberia_USB_Sound_card_for_Gaming.jpg_140x140.jpg

Link to post
Share on other sites
Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby informacje o Steelseries Siberia V2 Headset RED DRAGON były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędy w opisie nie mogą być podstawą do roszczeń.

 

:rotfl:

Link to post
Share on other sites

@Lukson - normalnie Twój blask onieśmiela , inteligencja powala, znajomość prawa konsumenta każe się cofnąć o kilka lat ( oczywiście mojej niedouczonej osobie )...

 

Wpierw piszesz że :

 

W którym miejscu masz napisane, że cokolwiek z USB jest dołączone do tych słuchawek? Komunikacja Przewodowa Interfejs Jack Trza se okulary kupić albo zapisać się na nauki czytania ze zrozumieniem. Nie zdziwiłbym się gdyby reklamację odrzucili i obciążyli Cię kosztami ponownej wysyłki. Ja bym tak zrobił. Kurierem, bez umowy, za pobraniem = połowa wartości tych przecudnych plastików.

 

Teraz zasłaniasz sie pseudo regulaminem ze strony.

 

W sklepie też masz formułkę, iż po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzglęnia - rozumiem że to jest dla Ciebie wiążące ?

 

Był wystawiony przedmiot który ma wiele wriantów - choćby wspomniany interfejs komunikacji USB - dodajmy do tego opis i całość sugeruje iż jest to model który w zestawie ma kartę dźwiękową USB - taki produkt zakupiłem w takiej cenie i domagam się otrzymania takowego.

 

Znamienne jest to iż ProLine - momentalnie - po mojej interwencji - zmienił opis - więć Panowie z tejże firmy mają świadomość że sam zapis cytowany przez Ciebie wiele im nie pomoże - wprowadzał on ewidentnie w błąd - możliwe też zmiana  miała wytrącić jakikolwiek argument z mojej strony...

 

Owszem miałby on zastosowanie jak by się słuchawki różniły pasmem ale nie w takie sytuacji.

 

I nie rozumiem tak wspaniałych i cudownych osób jaką Ty reprezentujesz - naświetliłem temat aby inni forumowicze nie dali się nabrać na taką "wspaniałą" ( zanim ProLine zmieniło opis ) ofertę a Ty jedyne co umiesz to pokazać swoją "wiedzę" - hmmm , mniemam że jako serwisant logitecha masz większą wiedzę w tym co robisz inaczej marnie z tymi naprawami by było...

 

Więćej zabierać głosu nie bęę w tym offtopie - napiszę tylko info jak się zakończyła reklamacja - słuchawki dzisiaj wracają do ProLine.

 

Pozdrawiam.

 

 

P.s. masz opis może będziesz bardziej uświadomiony i się więcej nie ośmieszysz :

 

Opis towaru a niezgodność z umową

Oprócz tego z niezgodnością towaru z umową będziemy mieli do czynienia również w sytuacji, gdy produkt nie odpowiada opisowi. Wtedy też zachodzić będzie odpowiedzialność sprzedawcy. Co istotne będzie ona niezależne od tego o czyj opis chodzi. Sprzedawca odpowie także za niezgodny opis, który stworzył producent.

Odpowiedzialność za niezgodność towaru z umową sprzedawca ponosi niezależnie od winy. To oznacza, że nie może się powoływać na fakt, iż niezgodność powstała z winy innego podmiotu. Sprzedawca odpowiada także za niezgodność towaru z opisem stworzonym przez producenta.

Edytowane przez Neilipryde
Link to post
Share on other sites

To naprawdę jeden pies jeśli chodzi o opis: czy tam będzie napisane USB, czy Jack, to nic nie zmienia. Słuchawki przecież i tak są na jack'a, a karta na USB. Jak to sklep nazwie to raczej mało istotne skoro ta karta jest integralną częścią zestawu.

Moim zdaniem tam nawet powinno być napisane, że jack, a nie żadne USB... 


Towar na 100% przyjmą, a Ty bierz pieniądze i kup sobie jakieś normalne słuchawki.

Link to post
Share on other sites

Co do ostatnich "okazji"  z pro comp to trzeba zaznaczyć, że wszystkie produkty posiadają gwarancję tylko na 7 dni .

Biorąc również pod uwagę teraźniejsze ceny oraz koszty wysyłki to nie jest aż tak kolorowo , co innego na początku bo wtedy można było wyrwać parę rzeczy tanio , teraz już się wycwanili i niektóre produkty są nawet 2 x droższe (chodzi o te najtańsze rzeczy co wraz z kosztem wysyłki przekracza dwukrotnie cenę z innych sklepów)

Dziękuje za uwagę :D

Link to post
Share on other sites

Nowe zasilacze Be Quiet

 

PURE POWER L7 430W za 129 pln:

http://allegro.pl/oryginalny-be-quiet-pure-power-l7-430w-bn105-80-i3452256785.html

 

STRAIGHT POWER BQT E9 700W 80+ GOLD  za 399:

http://allegro.pl/be-quiet-straight-power-bqt-e9-700w-80-gold-i3452256772.html

Ten typ sprzedaje sprzet ze zwrotow gwarancyjnych z Niemiec. Z malymi wadami badz naprawiany wystawia jako nowy. Mialem z nim doczynienia i nie polecam.

Link to post
Share on other sites

@up dobrze wiedziec - ja akurat kupilem 430 od niego i sprawdzilem miernikiem itp to wszystko smigalo pieknie, napiecia stabilne ( wahania max 150 mV na linii 12V ), obciazenie wytrzymuje do 350W rzeczywistej mocy - wiecej nie mialem jak obciazyc, zabezpieczenie przeciwzwarciowe tez dziala ...

 

 

Z innej beczki

 

Znalazlem takiego typa:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16445717

 

Ma mase fajnego sprzetu w bardzo atrakcyjnych cenach, niby same pozytywy ale jednak cos mi tu nie pasuje...

Ma ktos jakies info odnosnie niego ?

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...