Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posiadam iPada pierwszej generacji, gry takie jak Fifa 13 czy na przykład NFS MW2 działają bez zacięcia, natomiast Appstore się wywala co jakiś czas. Czy da się na to coś poradzić? Czy możliwe że to przez Jailbreaka i pełną pamięć? Może go całkowicie "wyczyścić" :P  Czy da się coś zrobić z odświeżaniem się kart w safari? Albo kiedyś mnie to nie wkurzało albo tak jest od nie dawna, nie mogę sobie przypomnieć.  :wariat:  Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

ja z applem skończylem - wymieniłem baterie w ipad 1 , zaktualizowałem softa do 5.1 , I tablet nie chce sie aktywować, Jailbreak także nie chce aktywować, wysłałem do serwisu appla niestety powiedzieli że nie są w stanie tego naprawić bo już nie wspierają tego modelu I ogolnie cos z softem jest nie tak ale nie wiedzą co :S

Edytowane przez klopers33
Link to post
Share on other sites

Mam iPada 3 (New iPad) i od dłuższego czasu mam te same objawy. App Store się wysypuje, Safari chodzi jak kupa, często wczytując zakładki od nowa. Do tego od softu 6.x zaczął sie niesamowicie grzać - jest cholernie gorący podczas użytkowania (nawet podczas przeglądania internetu). Bateria trzyma 2-3h, gdzie wcześniej na luźno trzymała mi kilka dni. Problem znany i miał być poprawiony w kolejnych nakładkach, ale u mnie ciągle występuje.

 

https://discussions.apple.com/thread/4313585?start=0&tstart=0

Link to post
Share on other sites

6.1.3 nie jest zbyt udany, krotsza praca na baterii wzgledem 6.1.. Niedlugo wyjdzie 6.1.4 i maja te problemy zniknac.

Ps. Na iP 5 nie reoladuje mi sie strona (w safari), app store sie nie wywala, telefon nie grzeje sie.

 

@autor

Jakiego masz ios'a?

 

@klopers

Ile chcesz za tego iPad'a?

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Przywróciłem iPada przez iTunes jako nowego iPada i jak narazie jest ok, zasuwa jak dziki xD Mam nadzieję że po zainstalowaniu tych kilkunastu aplikacji nie będzie znowu mulił. Jak utrzymać iPada w takim stanie? :D Jeszcze jedno pytanie, korzystacie z autokorekty? Ja nigdy z tego nie korzystałem ale teraz zauważyłem, że nie jest taka zła. pozdrawiam :)

PS: Ktoś się pytał o wersję iOS: 5.1.1

PS2: Przed chwilą miałem otwarte 3 karty i się nie reloadowały, jeżeli tak zostanie to będę bardzo uradowany :D

Edytowane przez aquadigger
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...