Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zwiększenie zasięgu WiFi w Thomson TWG870 Vectra

Thomson TWG870 WiFi zasięg zwiększenie vectra repeater ap range extend

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wasek

Wasek
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 17 kwiecień 2013 - 00:44

Witajcie,

Potrzebuje porady związanej z moim wspaniałym 'routerem' Thomson TWG870. Router dałem w cudzysłowie, ponieważ abonenci Vectry a przy tym użytkownicy tego routera mogą go chyba używać jako modemu. Chciałem sobie zmienić hasło na WiFi, ale na routery Vectry nie da się zalogować w jego ustawienia - po trudach i znoju udało mi się 'zgadnąć' hasło i nie brzmiało ono 'admin', ale zalogowałem się jako user i opcje WiFi nie były dla mnie dostępne.

W każdym bądź razie wracając do tematu.. Ów router ma bardzo słaby zasięg WiFi a ja potrzebuje większego zasięgu. Czy istnieje możliwość jakoś rozszerzenia zasięgu bez kupowania dodatkowego routera/access point'a? Najlepiej coś co by nie wymagało dużego wkładu pieniężnego. Przypominam, że TWG870 w UPC ma anteny, Vectra sobie darowała ten 'zbędny bubel'.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi,

Pozdrawiam.

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#2 miszczu0097

miszczu0097
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 06:01

Jeżeli wifi masz w całym domu to nie poradzę, a jeśli używasz go w jednym punkcie, to http://www.spryciarz...i-domowa-antena

• 0

#3 Janiaking

Janiaking
  • internet, sieci komputerowe, bezpieczeństwo

• 532 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 06:06

daj sobie spokój z takim badziewiem.... dokup sobie albo Router WDR3600 albo Access Point WA701N

twoj obecny router nie ma wgl anten ? czy nie dali w zestawie? 

Użytkownik Janiaking edytował ten post 17 kwiecień 2013 - 06:13

• 0
Ekspert działów: Internet, sieci komputerowe, bezpieczeństwo, Routery i sprzęt sieciowy / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 Battlefist

Battlefist
  • Dluzszy urlop

• 578 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 15:07

Mam ten sam routera tyle że od UPC, na zasięg na 40m^3 nie narzekam, a nawet stockowych anten nie zmieniłem. Mimo iż podzielam zdanie powyżej, że ten Thomson to raczej bubel, to może spraw sobie jakąś jedną antenę i sprawdź...
  • 0
Dluzszy urlop od funkcji Ekspertawww.localwire.pl - moj blog IT

#5 Wasek

Wasek
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 16:01

daj sobie spokój z takim badziewiem.... dokup sobie albo Router WDR3600 albo Access Point WA701N

twoj obecny router nie ma wgl anten ? czy nie dali w zestawie? 

to może spraw sobie jakąś jedną antenę i sprawdź...

No właśnie o to chodzi, że nie ma anten... W ogóle ( w sensie widocznych). Tam gdzie powinny być anteny wkręcane jest plastik tyle, że widać zaznaczone kółka w plastiku. Nic więcej.

Też tak sądzę, że nic nie poradzę.

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#6 Janiaking

Janiaking
  • internet, sieci komputerowe, bezpieczeństwo

• 532 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 16:10

zakup Access Point i po problemie, jeżeli nie zależy ci na Standarcie N to weż WA5110G , który generuje do 400mW 

• 0
Ekspert działów: Internet, sieci komputerowe, bezpieczeństwo, Routery i sprzęt sieciowy / Pełne zestawienie Ekspertów

#7 Wasek

Wasek
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 22:33

zakup Access Point i po problemie, jeżeli nie zależy ci na Standarcie N to weż WA5110G , który generuje do 400mW 

W sumie mi zależy tylko na w miarę dobrym transferze tak koło 20 Mb/s i tyle, to będzie WiFi używane w telefonie zazwyczaj do YouTube i Facebook, więc nie potrzebuje mega transferu.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, temat do zamknięcia. ;)

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Thomson, TWG870, WiFi, zasięg, zwiększenie, vectra, repeater, ap, range, extend

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych