Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

 

 

Potrzebuje porady związanej z moim wspaniałym 'routerem' Thomson TWG870. Router dałem w cudzysłowie, ponieważ abonenci Vectry a przy tym użytkownicy tego routera mogą go chyba używać jako modemu. Chciałem sobie zmienić hasło na WiFi, ale na routery Vectry nie da się zalogować w jego ustawienia - po trudach i znoju udało mi się 'zgadnąć' hasło i nie brzmiało ono 'admin', ale zalogowałem się jako user i opcje WiFi nie były dla mnie dostępne.

 

W każdym bądź razie wracając do tematu.. Ów router ma bardzo słaby zasięg WiFi a ja potrzebuje większego zasięgu. Czy istnieje możliwość jakoś rozszerzenia zasięgu bez kupowania dodatkowego routera/access point'a? Najlepiej coś co by nie wymagało dużego wkładu pieniężnego. Przypominam, że TWG870 w UPC ma anteny, Vectra sobie darowała ten 'zbędny bubel'.

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi,

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

daj sobie spokój z takim badziewiem.... dokup sobie albo Router WDR3600 albo Access Point WA701N

twoj obecny router nie ma wgl anten ? czy nie dali w zestawie? 

 

 

to może spraw sobie jakąś jedną antenę i sprawdź...

 

No właśnie o to chodzi, że nie ma anten... W ogóle ( w sensie widocznych). Tam gdzie powinny być anteny wkręcane jest plastik tyle, że widać zaznaczone kółka w plastiku. Nic więcej.

Też tak sądzę, że nic nie poradzę.

Link to post
Share on other sites

zakup Access Point i po problemie, jeżeli nie zależy ci na Standarcie N to weż WA5110G , który generuje do 400mW 

 

W sumie mi zależy tylko na w miarę dobrym transferze tak koło 20 Mb/s i tyle, to będzie WiFi używane w telefonie zazwyczaj do YouTube i Facebook, więc nie potrzebuje mega transferu.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, temat do zamknięcia. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...