Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nowoczesny procesor INTEL 2 x 3 GHz pod nowoczesny socket 775 - właściwy pod procesory Quad

Doskonałe, wysokiej jakości chłodzenie, Intel BOX + wysokiej jakości pasta

4 GB ultraszybkiej pamięci DDR 3 - znakomitej i niezbędnej do grafiki 3D

Cenionej marki, wysokiej jakości płyta główna MSI z nowoczesnym złączem SATA 3Gb/s i PCIE

Wbudowana szybka karta sieciowa 10/100 Mbit - przydatna do ultraszybkiego internetu kablowego

Wbudowana wysokiej jakości karta dźwiękowa w standardzi HD AUDIO

Ultrawydajny GPU integrated - karta grafiki INTEL HD X4500 up to 1 GB GDDR

Doskonała, praktyczna i gustowna czarna obudowa ze złączami USB i AUDIO na froncie

Markowy zasilacz ATX adekwatny do tego zestawu z zapasem mocy na dodatkowe urządzenia typu dodatkowy dysk twardy lub wydajna karta grafiki.

hahahaha opis normalnie powala :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

mnie dobiła końcówka

"IDEALNY PREZENT NA KOMUNIE"

a wcześniej to

"24 miesiące na wiatrak i zasilacz"

 

komp do niczego ale jak dają wiatrak z gwarancją to biorę :)

 

Jak ktoś z danego sklepu wentylator nazywa wiatrakiem to ja dziękuję za takich profesjonalistów :)

 

no ale nie zapominajmy że

"Komputer zgodny ze wszystkimi dostępnymi systemami Windows ( XP , 7 , 8 ) oraz Linux"

to jest jego niewąpliwy atut :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Widzę, że nie tylko mnie rozwalił "Opis w pigułce" :)

 

Obrazek "Idź pan w ch*j" idealnie oddaje ile to jest warte :D

jeszcze

 

Ultrawydajny GPU integrated - karta grafiki INTEL HD X4500 up to 1 GB GDDR
:D Kij że nawet z wydajnością nie ma to nic wspólnego (nie mówiąc o ultrawydajności) ale niesamowicie się gryzie z logo Radeon w obrazku :)
Link to post
Share on other sites

Tuż to jakaś masakra. 

Z drugiej strony nic tylko otwierać sklep "komputerowy" kupować stare śmieci z hurtowni i wciskać jako ultraszybki i mega-hiper-nowoczesny.

 

Tak na poważnie, szkoda mi ludzi, którzy coś takiego zakupili. Nie można Ich oczywiście winić za to, że się nie znają. Ale wciskanie takich bzdur nieświadomy klientom powinno być karane.

 

Da się to jakoś zablokować na allegro?

Edytowane przez Kutkus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś chce za 439 kupić komputer to jego problem - niektórzy na forum za tyle obudowę kupują .

Szkoda tylko ,że nie ma fot gratisów ,bo ten opis jakiś ubogi :

 SŁUCHAWKI
CZYTNIK KART PAMIĘCI
PRZEWÓD ZASILAJĄCY
STEROWNIKI
INSTRUKCJE
IDEALNY PREZENT NA KOMUNIE

 A NA TO WSZYSTKO
PROFESJONALNA GWARANCJA
ORAZ
FAKTURA VAT LUB PARAGON

Link to post
Share on other sites

Drogi autorze- jeśli powyższe wpisy nie dały Ci wyraźnie do zrozumienia na co się porywasz przymierzając się do zakupu tego.... "czegoś", to albo założenie tego tematu to zwykłe jajca, albo faktycznie sprzęt komputerowy w ogólności widziałeś tylko z poziomu fotela za biurkiem :)

 

Tyle ode mnie

 

Edit: Jeśli mamy oceniać ów skrzynkę z antykami to powiedz chociaż pod jakie zastosowania masz zamiar to coś nabyć :P

 

Miała być ocena: Myślę, że w skali od 1 do 10 gdzie 10 to max spokojnie można przyznać -3 (czytaj: MINUS 3 )



 

 

:D Kij że nawet z wydajnością nie ma to nic wspólnego (nie mówiąc o ultrawydajności) ale niesamowicie się gryzie z logo Radeon w obrazku :)

 

Faktycznie, czerwone logo radka daje po oczach jak spojrzeć na miniaturkę :P

Edytowane przez Abizer
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Nie mówię, że komputer jest dobry, ale za tą cenę jest w miarę.

Jeśli koś ma zamiar pracować z grafiką 3D używając INTEL GMA HD 3D

X4500 1 GB w paincie lub słuchać dźwięków systemowych co zapewnia Wbudowana wysokiej jakości karta dźwiękowa w standardzi HD AUDIO- to czemu nie...

 

Nie zapominaj także o błogiej ciszy i arktycznym chłodzie które siedemnastemu juz frajerowi zapewni Doskonałe, wysokiej jakości chłodzenie, Intel BOX + wysokiej jakości pasta

 Sorry, nie mogłem się powstrzymać :rotfl:

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

W sumie to tak ,tylko po co mam wydawać 439 na darmo ? Tylko po to by stał koło łóżka ,bo nic na tym nie uruchomię ... .

Nie, no jak wsadzisz np  ultrawydajnego GT 630 (swego czasu było głośno o zestawach sprzedawanych z tym potworem wydajności na allegro) to powiem Ci, że można już się zastanawiać nad Mario ( Mario- to były czasy, jak przypomnę sobie tego hydraulika to aż się łezka w oku kręci.. :cry: )

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

 

 

W sumie to tak ,tylko po co mam wydawać 439 na darmo ? Tylko po to by stał koło łóżka ,bo nic na tym nie uruchomię ... .

Przeglądarka bez problemu będzie działać, to wystarczy.

Problem w tym, że podobny sprzęt można mieć taniej. Albo w tej cenie kupić coś lepszego (nie wiem czy ten konfig poradziłby sobie z filmami zakodowanymi w bardziej hardkorowych kodekach).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...