Skocz do zawartości

[S] ASRock P67 Pro3 (B3) + 8GB (2x4) Kingston HyperX 1600 CL9


Recommended Posts

Witam.

Mam na sprzedaż nową płytę główną ASRock P67 Pro3 (B3) i nowe pamięci RAM Kingston HyperX 2x4GB, taktowanie 1600MHz DDR3 Grey Series CL9. Sprzedaję je jako nowe, ponieważ płyta nie została odpalana ani testowana, jest w takiej postaci i stanie jaka wyszła z pudełka, natomiast pamięci zostały przetestowane na innym komputerze w celu sprawdzenia czy działają jak należy. Stan idealny, zarówno techniczny jak i wizualny. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Krakowa i Oświęcimia. Proszę o tylko i wyłącznie poważne oferty. W skład aukcji wchodzą tylko płyta główna i pamięci RAM, bez antycznej karty graficznej która jest na zdjęciu :P Do produktów dodaję paragon w celu uzyskania gwarancji producenta. Na płytę główną niecałe 24 miesiące, natomiast Kingstony gwarancja wieczysta.

 

Cena która mnie interesuje to równe 500zł.

Kontakt: [email protected] lub priv na forum.

Gorąco polecam i zapraszam do kupna.

 

Pozdrawiam,

Konrad.

 

@EDIT

Dla pewności, że aukcja to nie ściema, wstawiam link do aukcji allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3175315408

 

 

Edytowane przez xynox93
Link to post
Share on other sites

RAMy siedziały w gniazdach w tych które są otwarte, natomiast taśmę rozpakowałem i podłączyłem do niej dysk, który miał być docelowo składem danych. Poza tym nie mam procesora pod lga1155 ani zasilacza by pozwolić sobie na uruchomienie jej.

Link to post
Share on other sites

Ceny trochę wygórowane.

nowe ramy - 225zł w sklepie

co do płyty, nie ukrywajmy, chipset P67 to już starszawa konstrukcja. Płyta warta max 250zł

 

450zł z wysyłką i jestem skłonny przelać pieniądze w ciągu 10min ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...