Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuje słuchawek i źródła do PC do ok 1000zł wiadomo im taniej tym lepiej. Sprzętu będę używał do muzyki i gier. Muzyka: głównie różnego rodzaju muzyka elektroniczna, od czasu do czasu klasyka lub mocny rock, średnio interesuje mnie wokal, za to lubię soczysty i czysty bas. Gry: głównie FPS, mile widziane dobre pozycjonowanie aczkolwiek gry stawiam na drugim miejscu. Ze źródeł myślałem nad Titanium HD, Xonar st, Xonar D2 a ze słuchawek myślałem o HD380. Średnio sie znam na tym sprzęcie więc proszę o pomoc i wasze propozycję. http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

 

Link to post
Share on other sites

Najpierw kolego słuchawki wybierz, później źródło. homzik dał dobre propozycje jak masz pytania dot. modeli to pisz.

 

Bardzo ciekawa propozycja również myślałem o Audiotechnica M50

 

Oprócz wymienionych dobre do elektroniki jeszcze są:

Shure SHR840

Ultrasone HFI780

 

oba mają świetny bass. Ultrasone gra większą przestrzenią , sceną ,choć 840 ma ładniejszą barwę.Bass AKG-550 jest na małym poziomie. Za to przestrzenność słuchawek jest wybitna jak na swój segment.

 

A xonar st nie byłby lepszy od FiiO ?

Tak lepszy, nawet o dużo, przy lekkiej modyfikacji oraz korzystania z wyjścia RCA(nie wzmacniacza)

Link to post
Share on other sites

nic ciekawego nie widzę na alledrogo ,ale z ebay(Czajna) możesz ściągnąć bardzo dobry DAC S.M.S.L SD 650 (około 580zł) myślę, że po wymianie oampów będzie trochę lepszy od tego Xonara. :)

 

tutaj nawet jest dostępny z Anglii.

http://www.ebay.pl/itm/SMSL-SD-650-Hi-End-DAC-Headphone-Amp-Coaxial-Optical-Toslink-USB-SD650-/261126933789?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item3ccc60cd1d

Link to post
Share on other sites

Te aukcje na ebayu różnią sie tylko czasem dostawy bo jedne idą z chin drugie ( a właściwie tylko jedna aukcja) idą z UK ? i wysyłane sa pocztą tak ? Nigdy w sumie nie korzystałem z ebaya :D Ciekawi mnie jeszcze koszt opampów do tego smsl i czy te opampy można tak łatwo ymieniać jak w xonar DS czy trzeba sie bawić lutownicą :D ?

Link to post
Share on other sites

tak łatwo, ale wiesz, je trzeba w odpowiednia stronę włożyć :) Koszt oampów to zależy, te najlepsze 30-75zł za sztukę i na takie warto zbierać.

 

Lokalizacja UK o ile dobrze przeczytałem, bo tez nigdy nie zamawiałem, to jest:

 

Kathy LamOffice no.1 Chariot House,
Unite 1A Viscount Industrial Estate
SL3 0DF Horton Road,, Colnbroo

 

Gogle maps wyskoczyło z Anglią, także, to wyspy.Wysyłka, to naprawę nie wiem, musisz się sprzedawcy pytać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...