Skocz do zawartości

Artefakty w grach readeon hd 6770


Recommended Posts

Witam mam ostatnio powazny problem z artefaktami w niektorych grach. Jak myslicie czy usuniecie sterownikow drive cleanerem i zainstalowanie jeszcze raz najnowsych (13.1) bo takie mam teraz cos da? Temp sprawdzalem sa w normie tzn np temp karty nie przekracza 40 stopni. I drugie pytanie czy jezeli zamiast win 7 zainstaluje win xp to np gierki beda chodzily? Sory za takie pytania ale jestem praktycznie zielony. Sprzet: grafika radeon hd 6770

proc intel I3 2120

4gb ram

zasilacz: corsair gs 500

 

http://imageshack.us/photo/my-images/845/mbwarband20130411193922.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/29/ac3sp2013041119431327.png/

 

Link to post
Share on other sites

Zakładać temat bez sprawdzenia sterowników? Skąd mamy to wiedzieć.
Zmiana sterowników to jest max 15 min roboty więc nie rozumiem problemu. Fajnie by było jakbyś podał producenta karty graficznej.
Temp 40C? Chyba w spoczynku.
Sprawdź pod obciążeniem! 

 

I drugie pytanie czy jezeli zamiast win 7 zainstaluje win xp to np gierki beda chodzily?

Nie zrozumiałem pytania. Jeżeli myślisz że XP nie ma możliwości grania w gry to się mylisz ale np Battlefield3 nie będzie działał gdyż potrzebuje co najmniej systemu operacyjnego Vista.
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

sterowniki wgram niestety dopiero jutro wiec dam znac , karta asusa najwieksza temp jaka widzialem to byla 60 stopni w lato. Z tymi artefaktami to np w mount and blade raz sa a raz nie ma ale w assasynie 3 sa caly czas



Jeszcze wracajac do tego windowsa to pytam bo od nowosci mialem wgranego win 7 takiego na 30 dni i po skonczeniu tego okresu caly czas wyskakuje na poczatku  zeby wpisac klucz wciskam anuluj i win chodzi normalnie tylko wyskakuje takie dymek ze produkt nie jest oryginalny a windowsa 7 nie mam na plytce tylko mam xp



sory ze tak jeden pod drugim ale widzialem na stronie ati sterowniki 13.3 beta jak myslicie czy jest sens je pobierac czy lepiej 13.1 pelne?

Link to post
Share on other sites

Karta niedlugo skonczy 3 lata i to jeszcze asus. Zgaduje ze pracowala w cieplejszych warunkach niz powinna. Karte bajlepiej sprawdzac msi kombustorem , ktory pokazuje temperatury na wykresie. Detale na max i zaptaszkowac extreme burning. Te karty sa to wyzylowane konstrukcje tak aby nie zyly wiecznie. Najlepiej kupowac karty z nowymi rdzeniami jak 7850 i wyzsze. Jesli taki radeon lapie wiecej niz 55 stopni to musi sie wysypac. Szczerze mowiac nawet jak karta dziala dobrze przy 70st to wcale nie znaczy ze ona przy takiej temperaturze bedzie dzialac dlugo. Msi kombustor i do dziela. Gpuz pokazuje temperatury na pamieciach ktore wala bledami powyzej 60 stopnie lub wyzej o kilka stopni zaleznie od jakosci kosci. Powodzenia z wymiana grafy na mniej wyzylowana.

 

Sterowniki wgrywaj zawsze najnowsze a co do bety to jedni sa za a drudzy przeciwko.

 

Te problemy sie tak czesto powtarzaja na sieci ze zastanawiam sie czemu zaraz z blachostkami leci sie na forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...