Skocz do zawartości

[MULTI] Dark Souls - seria


Recommended Posts

Czy najtrudniejszej? Może po prostu jest inna, specyficzna - taka która wyróżnia się na tle innych RPG'ów (i nie tylko). Nie jest schematyczna i pozostawia graczowi wolność wyboru co do tego co, gdzie i kiedy chce coś robić. Nie prowadzi za rękę, nie ma olbrzymich strzałek prowadzących do celu, map i dzienników misji itp. 

 

Walki to fakt są momentami problematyczne (te z bossami szczególnie) ale na każdą jest jakiś sposób i jak go znajdziesz nie będzie już tak tragicznie.

 

Faktem natomiast bolesnym jest to że poprzednia część na PC była dość słabym graficznie konsolowym portem oraz gdzie sterowanie bez pada jest koszmarem co jeszcze dodatkowo podnosi poziom trudności.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Hmm to dziwne bo jak próbuje się zalogować do GFWL to wywala błąd. A login i hasło na pewno są prawidłowe. 


Był spore obietnice a na tych screenach wygląda to tragicznie. Jakby to była gra nie z tej epoki http://polygamia.pl/Polygamia/51,107162,15292286.html?i=0 Zobaczymy jeszcze jak to będzie wyglądało na gameplay bo na screenach wygląda gorzej niż z konsol poprzedniej generacji. 

Link to post
Share on other sites

Większa rozdzielczość i może lepsze tekstury, to będzie dobrze :) No i zawsze zostają mody, niech się konsolowcy zamartwiają o grafikę :P

 

Tymczasem,

My body is ready %-)

http://s10.postimg.org/kzlmqacfr/DATA_2014_01_18_01_43_53_447.png

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wysokie oceny

 

USGamer – 5/5
GameInformer – 9.75
Ausgamers – 9.6/10
CVG – 10
Destructoid – 9
Edge – 9/10
NowGamer – 9/10
OXM – 9
Gamespot – 9
IGN – 9
Polygon – 9
Eurogamer – 9/10
GamesRadar – 4.5/5
The Escapist – 4.5/5
EGM – 8.5
OXM – 8
Kotaku – “Yes”
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja tym razem wyjątkowo odpuszczam ten tytuł. Tuż za progiem Daylight. Potem na maj mam preordery Wolfa, Watch Dogs, Van Helsing II i coś tam jeszcze. Nie wiem kiedy znajdę czas (nabijam teraz kilometry rowerkiem).

 

Jak tylko kupicie i odpalicie DS2 koniecznie naskrobcie wasze pierwsze wrażenia. Ogólnie zachęcam do pisania w naszych forumowych topicach i liczę na gorące dyskusje (tylko proszę chowajcie spojlery) :>

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Z każdą godziną gra mi się coraz bardziej podoba. Jest dobrze i stabilnie bez crushy na pulpit i fps jest stały, na moim sprzęcie gram na maksymalnych ustawieniach w fhd.

Gra trzyma poziom nie zrobili z niej nawalanki dla casuali, nad kazdym wrogiem trzeba się chwilkę zastanowić jak go pokonać z czego satysfakcja jest murowana. Gra widać że jest przemyślana, przynajmniej na podstawie 7 godzin gry jak narazie. Wszystkiego jest mało, jak wcześniej dusze gubisz jak padniesz, nie ma mapy..ogólnie gra dla wymagających.

 

Jednej rzeczy tylko nie rozumiem, szukam o tym w sieci ale narazie nic nie znalazłem, mianowicie będąc w pewnej lokacji bodajże "przystań niczyja" zostałem zaatakowany przez coś co określiłbym jak "niebieski przezroczysty duch" nazwy nie pamiętam i nie wiem co to było ale nie pasowało do pozostałych mobów... czyżby gracz?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...