Skocz do zawartości

HEDY 600W Atx co myślicie?


Recommended Posts

Jest to zasilacz o niskiej mocy rzeczywistej. Podaj budżet, to na pewno znajdą się eksperci na forum, którzy pomogą. Ten HEDY 600W będzie pokonany przez porządnego 400-450W. HEDY 600W ma tylko jeden kabel PCI-E i jest o wiele za tani na porządne 600W.

Edytowane przez murmice
Link to post
Share on other sites

Eh, może inaczej. czy HEDY jest lepszy od fell II? Jakoś zrobiłem OC procesora i karty graficznej (GF 8600 gts) i zasilacz trzyma ;]

Na razie trzyma, ale jak długo? Obyś któregoś pięknego dnia się nie zdziwił.

Edytowane przez grzechotnik.d`
Link to post
Share on other sites

Na razie trzyma, ale jak długo? Obyś któregoś pięknego dnia się nie zdziwił.

 

co wy myślice że każdy ma mieć zasilacze  jakieś high endowy ? ma taki do tego cfg co on posiada bez problemu starczy fakt faktem nie ma cerytfikatu czy większej liczby zabezpieczeń ale ja sam miałem takie zasilacze i trzymały bardzo długo nawet na mocniejszych cfg , do tej pory posiadam modecoma fell 350w służy mi do testów mam go około 7/8 lat żeby nie skłamać a chodzi nonstop 

 

Rozumiem Twoje argumenty ale mimo wszystko nie zaleca się stosowania zasilaczy tak niskiej jakości. Nawet jeśli poradzą sobie z tym sprzętem to elektrycznie są tragicznej jakości a ewentualna awaria z dużym prawdopodobieństwem pociągnie ze sobą uszkodzenie innych podzespołów komputera. Zbyt wiele razy ratowałem kompy spalone przez zasilacze z serii fell. Mają one swoje zasłużone miejsce na czarnej liście zasilaczy komputerowych. Pozdrawiam. Biafra.

Link to post
Share on other sites

Heheh no przecież jak by zasilacze padały w 100% w miarę szybko to by nikt ich nie sprzedawał bo by się to nie opłacało. Takie tanie zasilacze mają awaryjność ok. 10%, co jest bardzo dużo, ale przy ich cenie można to nawet zaakceptować. Te lepsze modele mają poniżej 3% awaryjność (a te lepsze nawet poniżej 1% schodzą - ale wszystko ma jakąś awarynność). 

Link to post
Share on other sites

Heheh no przecież jak by zasilacze padały w 100% w miarę szybko to by nikt ich nie sprzedawał bo by się to nie opłacało. Takie tanie zasilacze mają awaryjność ok. 10%, co jest bardzo dużo, ale przy ich cenie można to nawet zaakceptować. Te lepsze modele mają poniżej 3% awaryjność (a te lepsze nawet poniżej 1% schodzą - ale wszystko ma jakąś awarynność). 

Jeszcze dobrze jak tylko sam zasilacz się spali, gorzej jak pociągnie ze sobą pół kompa. Więc i te 10% wg mnie jest trudne do zaakceptowania.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...