Skocz do zawartości

Recommended Posts

W marcu jak w garncu ;)

 

W Wawie rano jak wychodziłam z psem było -2 i pochmurnie, potem temperatura wzrosła do ok 3 stopni i było słonecznie by następnie zaczął padać śnieg :P Aktualnie jest znowu -2.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano było słonecznie i nawet w miarę ciepło, jak wychodziłam z psem o 16 lekko prószył śnieg by potem zacząć nawalać tak mocno by zrobić zadymkę i to taką fest :P Aktualnie wieczorem nadal pada i jest mróz. Zdjęcie zrobione o godz 17:37

 

IMG-20210319-172747.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ja z okazji pierwszego dnia wiosny poszedłem z dziećmi na spacer, złapała nas burza śnieżna, dzieci zaczęły płakać, że chcą do domu. Dziś zrobię marzannę, zabiorę siekierę i pójdę utopić w przeręblu. Może to coś da. 

Link to post
Share on other sites

Nie tylko u Ciebie była ;) Ja dziś wychodziłam na zakupy, patrzę na termometr 7 stopni, trochę pochmurno. Gdy wyszłam jak rozpętała się śnieżyca to było zaraz biało, dobrze, że chociaż czapkę miałam :P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Eee tam jakieś kompleksy wyczuwam?

Strój dobrałem jako przenośnię, chodziło o letni, zwiewny ubiór i poczucie swobody.

 

Kurczę, to ja mam sporo więcej lat na karku i chyba mam mniej chorób i syndromów niż Ty :o, te młodsze ode mnie pokolenia to jakieś dziwne są ...

Link to post
Share on other sites

Akurat syndrom zimnych stóp i dłoni to dostałam od mamusi :P Tak samo migreny i bycie meteopatą :P 

 

4 minuty temu, Succubus napisał:

Eee tam jakieś kompleksy wyczuwam?

Przecież tyle razy pisałam, że jestem gruba :P 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, BlackCoffe napisał:

że jestem gruba

 

Tak tak, ale gruba to pojęcie względne. Można mieć +10kg i już będziesz gruba, a można mieć +30kg - czujesz różnicę?

 

Idzie wiosna i lato - kup rower (jak nie masz), zmień nawyki żywnościowe i do jesieni będziesz laska, że się niejeden na dzielni będzie oglądał za Tobą. W Twoim wieku jeszcze taki zabieg nie wymaga tyle wysiłku, co np w moim ;)  Ja wiem, że to się łatwo mówi - ale, nic nie przychodzi bez jakiś wyrzeczeń i wysiłku.

.

 

9 minut temu, BlackCoffe napisał:

Tak samo migreny i bycie meteopatą

 

Sporo tego nazbierałaś %-)

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

+4C, zero deszczu, zero wiatru, chociaż dość grobowa aura za oknem i 6 godzina... Szarik już w krótkich galotach - idzie pobiegać. 15 kilometrów na początek dnia jak znalazł. Polecam każdemu :lol:

Link to post
Share on other sites

Po ponad 10 latach wstawania o 02-03 tak już mam :->, nie muszę budzika nastawiać :P. Seks, śniadanie w łóżku, trening, ciepły prysznic - nie ma lepszego początku dnia jak jest wolny, nawet ten najbardziej ponury (jak dziś). Energia starczająca na długie pozytywne godziny :evil:

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Szarik napisał:

Seks, śniadanie w łóżku, trening, ciepły prysznic - nie ma lepszego początku dnia jak jest wolny, nawet ten najbardziej ponury (jak dziś)

 

A to u mnie jest inaczej. Ja jak mam wolny dzień, to lubię pospać - będę się budził kilka razy, ale wmawiam sobie "nie wstawaj, śpij" i śpię do godziny 10, czasem mniej, czasem dalej. Seks też mnie w taki wolny poranek nie interesuje - sen jest najważniejszy, jak mogę, to korzystam.

 

Dziś pogoda jak wczoraj - ~7*C, chmury, leciutki wiaterek. Ogólnie ponuro i jakoś tak sennie.

 

 

E:

To taki żarcik dla Czarnej, bo mówi, że gruba jest

 

jestem-gruby-daj-spokoj-jestem-puszysty-

Edytowane przez Succubus
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...