Skocz do zawartości

"Professional" podkładka Do myszki Genius DeathTaker


Recommended Posts

   Poszukuje "professional" podkładki pod mysz Genius DeathTaker 5700dpi. :D Podkładka ma być duża i z dobrego materiału, a nie jakiejś "gumy" od a4techa z której aktualnie korzystam. :x Nie ma limitu cenowego, jeśli coś będzie dobre to to kupie. 

 

Propozycje co o nich sądzicie:

 

http://steelseries.com/products/surfaces/steelseries-qck-limited-edition-fnatic

 

http://steelseries.com/products/surfaces/steelseries-qck-limited-edition-natus-vincere

 

Design przypadł mi do gustu :D

Edytowane przez thanepl
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz być "professional" to grasz na 400-800DPI i wtedy QcK przy tym laserowym sensorze da radę.

Jeśli korzystasz z więcej DPI to zostaw ją i szukaj twardej.

 

a nie jakiejś "gumy" od a4techa z której aktualnie korzystam.

A4Tech 200MP to podkładka identyczna co Qck Mini, więc te "jakieś" materiał wcale nie odbiegają od droższych odpowiedników.

Do tego sensora, to:

A4Tech 800MP

Tracer X02

Razer Sphex

Steelseries S&S, albo 4/9HD

Przeczytaj jeszcze sygnaturkę.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli cena nie gra roli to bierz - PureTrak Talent (lub mniejszą wersję i całą czarną stealth). Zamawia się z USA z puretrak.com. Ewentualnie Artisan Hayate http://www.artisan-jp.com/item_hayate_eng.html. Obecnie najlepsze podkładki jakie da się dostać.

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

Proszę Cię bardzo: http://www.test-gear.pl/wp-content/uploads/2013/04/TEST_A9500.jpg robiony przy ekstremalnym 4000dpi ;]
Na qck, taito, kespa neopad, zowie g-tf speed, goliathus speed, everglide.... wszędzie są podobne wyniki jak w przypadku plastikowych. Do 3k dpi spokojnie można grac i nie zauważymy różnicy.

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

Bo tam autor pewnie nie wiedział, ze w tym programie aby poprawnie zbadać interpolację nie można za szybko jechać myszką....gość pokazuje max speed a daje głowę, że nawet nie jest graczem i nie wie jak można czasem szybko machnąć ręką ok 3m/s to bez problemu się osiąga tam (na upartego zrobię szybkość i do 4-5 m/s z a9500 w tym programie, w co jednak wątpię, że to prawdziwe wyniki hehe,) a potem takie głupoty się czyta na tych pseudo specjalistycznych portalach i ich super testach (zobacz w ilu znanych portalach na przykład zachwycano się myszkami - r.a.t...) .
Mógł mieć też tego qcka 2 letniego z 1mm warstwą brudu ;D. Ja jak trzeba mogę nagrać pomiar aparatem i bez problemu pokazać wszystkim. Tam zapytaj, czy nagrają Ci i udostępnią jak to robili, bo wątpię... Jest też kwesta tego, że to na sensi-u robił. Jak pewnie zauważyłeś nigdy nie polecam myszek od ss nie bez powodu....nie takie rzeczy widziałem z ich sensorami ;).
Potem się ktoś dziwi, że odsyłam na test-gear.pl ludzi, żeby patrzyli na zestawienia. Przynajmniej dowiedzą się prawdy.

Dodam tylko, że ludzie nie rozróżniają, że to że im się czasami źle gra na szmaciance nie oznacza, że to sensor im źle chodzi po prostu są tacy, ze nie lubią mieć żadnego oporu. A potem piszą np. "mam logitecha g500 i fatalnie mi się gra na qck - koniecznie kup plastikową". Tyle, że nie doda już, ze jak by miał coś na A3090 też by mu się źle grało na qck-u. Albo ustawi jakiś 5000k dpi i czułość w grze 0.1 i się dziwi, że mu kursor jiteruje przy malutkich ruchach, które na szmatce jest ciężej wykonać przy takich ustawieniach.

Edytowane przez ezzio
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

(zobacz w ilu znanych portalach na przykład zachwycano się myszkami - r.a.t...) .

Ja nie ufam takim recenzjom i podchodzę do wszystkich sceptycznie i z dystansem.

Tutaj jednak wydawało się wszystko w porządku i na tle innych recenzji zrobiona bardzo profesjonalnie.

Jednak twoja argumentacja mi wystarcza :D

Link to post
Share on other sites

rozkręci się test-gear i dojdą jakieś recenzje to się skończy oszukiwanie ludzi ;]
(i tak jestem jedną z osób co to prowadzą ;p, ale nigdy bym sobie nie pozwolił aby napisać coś nie prawdziwego czy to na forum czy tam)

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...