Skocz do zawartości

Jakiego FPSa do 170zł wybrać do multiplayer?


Recommended Posts

Witajcie,

 

głupio się przyznać, ale nigdy gier nie kupowałem. Wychowałem się w ubogiej rodzinie i zwyczajnie nie było mnie na to stać, ledwie udało się skleić na jakiś komputer. Teraz sam złożyłem sobie kompa i zostało mi kilka groszy, które postanowiłem zainwestować w jakąś grę.

 

Nigdy nie grałem w multi z prawdziwego zdarzenia i bardzo mnie kusi aby sprawdzić to. Niestety jako, że nie interesowałem się nigdy rozgrywkami wieloosobowymi, to nie mam pojęcia co wybrać. Zauważyłem, że aktualnie na rynku rządzą trzy tytuły, a mianowicie: Crysis 3, Battlefield 3 oraz CoD:MW 3. Co wybrać? Nie mam zielonego pojęcia co unikalnego mają w sobie te gry, czym się różnią itp.

 

Zainteresował mnie jednak jeden tryb w Crysis 3 (przypadkowo na YT na niego wpadłem), a dokładniej tryb Hunter. Bardzo ciekawy pomysł z tym trybem rozgrywki, Jeden na wszystkich, a każdy z zabitych przez huntera staje się hunterem, przez co jeden na wszystkich nagle zmienia się w wszyscy na jednego.

 

Co mi polecicie? Mam do wydania ok. 170 zł, maksymalnie mogę naciągnąć do 200 zł.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z tych co wymieniłeś ja wybieram Crysisa 3. C3 nie jest grą gdzie musisz masterować skilla godzinami, żeby skończyć rundę z dobrym wynikiem. Nie oszukujmy się, power upy i ułatwiają sprawę. Dobra gra do popykania dla relaksu. W MW grałem kiedyś godzinami ale przejadł mi się. Ciasne mapy, szybka akcja - to atuty tej produkcji. Battlefield 3 - pojazdy, duże mapy, generalnie gra nastawiona na współpracę. Solo, sukcesu w B3 nie osiągniesz. Zainteresuj się wersją PC Gears of War 1. Spędzałem przy multi z tym po 16h dziennie. Ale to TPP więc nie wiem czy przypadnie Ci do gustu. Jak pisałem, ja głosuję na Crysisa. Rozgrywka w nim bardzo przypomina stare czasy Quake 3 lub Unreala. Mam do tego słabość, a militarnych shotterków na rynku jest multum i jeszcze wiele będzie.



Sklep

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/crysis-3-pl-pc-nowa-w-folii-promocja-najtaniej-i3153943021.html tylko wysyłają od 12 kwietnia w promocyjnej cenie

a battlefield 3 tu http://allegro.pl/battlefield-3-pl-standard-klucz-origin-natychmiast-i3155998919.html więc wyrobisz sie w 170 zł napewno 

 a tu c3 jeszcze taniej (sam klucz) http://allegro.pl/crysis-3-od-amd-nowy-cd-key-i3134997383.html

Edytowane przez mateusz981
Link to post
Share on other sites

W Crysis3 jeszcze nie grałem, ale za tyle kasy możesz sobie kupić nawet 2 gry.
Battlefield3 już za 40zł(cd-key) można dostać, a to świetna zabawa. Teraz coraz więcej gram (zazwyczaj 1-2h dla relaksu) i w ogóle mi sie nie znudziła, a w przyszłości możesz sobie dokupić chociażby premium.
MW3 mi się osobiście znudziło dosyć szybko ,ale przez te 20h miło spędziłem czas.
Crysis3 dostaniesz za 70zł od osób które dostały razem z kartą graficzną AMD.
Więc proponuje na razie kupić 40zł bo to nie jest majątek i można tyle wydać i spróbować.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Kup sobie BF3 w jak najniższej cenie oraz crysisa3- zagrasz w singla i multiplayer a potem do battlefield 3 dokupisz wersje premium przez co będziesz mógł dlużej cieszyć grą przez pare DLC :)

P.S Mozesz dodac konfiguracje PCta? :)

Edytowane przez krzysiek121
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie grałem w multi z prawdziwego zdarzenia i bardzo mnie kusi aby sprawdzić to. Niestety jako, że nie interesowałem się nigdy rozgrywkami wieloosobowymi, to nie mam pojęcia co wybrać.

Zawsze na czele był CS, obecnie cała scena przeszła na najnowszą odsłonę: CSGO.

Quake, ET, CS są to jedyne gry z multi "z prawdziwego zdarzenia" koniec kropka.

 

 

BF3 też przejdzie. Co do MW3... jeśli grałeś W COD4 to można powiedzieć, że widziałeś i grałeś w MW2 i MW3,

nie warto...

Zastanów się też nad:

Red Orchestra 2

Killing Floor

L4D2

Garrys Mod

Unreal Tournament 3

 

Świetne gry za małe pieniądze ;)

Link to post
Share on other sites

P.S Mozesz dodac konfiguracje PCta?  :)

Dokładnej nie podam bo nie pamiętam, ale tak ogolnie to AMD FX-6200, 8GB RAM Kingston HyperX, płyta główna GIGABYTE (ale nie pamiętam modelu) i GIGABYTE Radeon HD7770 1GB OC.

 

Więc proponuje na razie kupić 40zł bo to nie jest majątek i można tyle wydać i spróbować.

???

 

A gdzie ten klucz kupię? Bo na pudełku to mi nie zależy

Link to post
Share on other sites

Osobiście grałem w MW3, Black Ops, BF2 i C2/1 z FPS'ów Multiplayer, no i jeszcze w BF3 u znajomego(mój komputer raczej nie miał szans na chociaż 25fps'ów w BF3 więc odpuściłem sobie zakup i samodzielne granie).

 

Ogólnie z tych tytułów najgoręcej polecam ci:

MW3 lub BO - Co prawda mechanika gry ma więcej dziur niż człowiek który wpadł pod ostrzał miniguna - jednak gra ze znajomymi pomaga zrobić z tej gry bardzo dobrą rozrywkę. Sporym minusem też jest fakt występujących oszustów czy fakt że gra wymaga sporych umiejętności by "mieść lobby" ;) no i dodatkowy atut BO to bardzo dobry tryb zombie.

BF3 - Nie miałem okazji w ten tytuł wiele pograć(może teraz jak będę miał nowy sprzęt to, to zakupię i nadrobię[a warto bo cena to ~40zł a nie jak kiedyś ~140zł...]) jednak gra wywarła na mnie wrażenie. Taki bardziej... Wygodny? Rozbudowany? Realistyczniejszy? Call of Duty. "Od, co".

-------------------------------

Crysisa 2 nie polecam - osobiście porzuciłem szybko ten tytuł, ponieważ był przynajmniej w moim mniemaniu... zbyt sztywny - ogólnie nie lubię 2 odsłony Crysis, 1 jak dla mnie miażdżył... 2 już nie bardzo. Co do 3 się nie wypowiadam bo nie grałem.

Edytowane przez Alfonso
Link to post
Share on other sites

Crysis 3? MP ? Nuda nie przypadł do gustu, grałem z 15minut i się znudził,

Jeśli chodzi o gry MP to tutaj króluje Battefield 3, najlepiej za taką kasę kup Premium edition [gra + 5 dodatków]. Wiele godzin solidnej rozgrywki, a jak Twoi znajomi grają to jesteś w siódmym niebie :)

MW 3 itd nie dają moim zdaniem takiej frajdy jak właśnie BF.

W wiele fpsów grałem i w MP najlepiej się sprawuję BF 3, gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

Odebrałem już Crysisa 3. Martwiłem się czy na moim sprzęcie w multi na full mi pójdzie, ale jednak komputer szybko mnie poprawił. Przy grafice na Very High mam średnio ok. 37-40 fpsów, poniżej 33 nie schodzi, natomiast w singlu mam po 45-50 klatek.

A co do samego multi to jest ciekawy, co prawda dostaję baty ostre ale nic dziwnego, skoro pierwszy raz gram.

Battlefielda chyba też kupię, z ciekawości.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...