Skocz do zawartości

GeForce GTX 680 VS GeForce GTX 660 SLI


Recommended Posts

W postach dostałeś wszelkie informacje odnośnie ceny (660 SLI vs 680) i wydajności (linki) 

 

Użytkownik Gtxxor byl posiadaczem 660SLI (o czym wspomniał), wiec nie są to jedynie suche wyniki z sieci.

 

Decyzja jednak należny do Ciebie 

Link to post
Share on other sites

W postach dostałeś wszelkie informacje odnośnie ceny (660 SLI vs 680) i wydajności (linki) 

 

Użytkownik Gtxxor byl posiadaczem 660SLI (o czym wspomniał), wiec nie są to jedynie suche wyniki z sieci.

 

Decyzja jednak należny do Ciebie 

Co byś zrobił na moim miejscu?

Link to post
Share on other sites

Ehhh. 

 

Ok, przedstawię to najprościej jak mogę: 

 

Geforce 660 w cenie 800zl za sztukę, co daje nam łącznie 1600zl

Radeon 7970 w cenie 1500zl

 

Rożnica w cenie wynosi 100zl. co stanowi różnice 6,25%

 

Wydajność (przykład)

 

Battlefield 3, gdzie karty GTX SLI uzyskały 77 klatek na sekundę, podczas gdy Radeon 7970 uzyskał jedynie 51 klatek. Stanowi to różnice w wydajności na poziomie 37%

 

Proszę wybaczyć, TEST

 

(totalnie zapomniałem o linku z testów)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hhahah radeon 51 klatek na sek śmieszny jesteś mam radeon hd7970 od gigabyte nie podkęcanego i na ultra w FHD mam 91klatek

 

//takie rzeczy potwierdza się testem, artykułem albo chociaż zrzutem ekranu z Frapsa - a nie głupim gadaniem.

sv

Edytowane przez sid vicious
spam/niekompetencja
Link to post
Share on other sites

Nie ośmieszaj się bo miałem HD7970 i to dość mocno wykręconego i w BF3 do 91 zdarzało mu się podskoczyć, ale był to sporadyczny wybryk gdzie zaraz animacja spadała do poziomu ~50. 



Ta gra faktycznie lepiej chodzi na kartach NV (mniejsze spadki, bardziej wyrównany FPS). HD7970 ma tam bardzo wysoki MAX i bardzo niski MIN. 

Link to post
Share on other sites

 

Nie ośmieszaj się bo miałem HD7970 i to dość mocno wykręconego i w BF3 do 91 zdarzało mu się podskoczyć, ale był to sporadyczny wybryk gdzie zaraz animacja spadała do poziomu ~50.



Okej ale on pisał do kolegi wcześniej który napisał ze w teście 7970 dawał 51 klatek co jest bzdura, bo skoro test to chyba wynik stały a nie podajemy wyników MAX lub MIN...
Link to post
Share on other sites

Jasne, jak się zagra w stylu Królika na CRT i 1024x768 to też będzie dużo klatek.
Dodo podał pewną zależność - wszystko jedno w jakich warunkach było to przeprowadzane, o ile dwa testy były jednolite.

Czyli w tych samych warunkach jeden podukład graficzny osiągnął 77fps a drugi 51fps - szczegóły są nam zbędne, bo chodziło o porównanie zależności i zarysowanie różnicy pomiędzy 7970 a 660 SLI.

Edytowane przez sid vicious
usuwam komentarz nie na miejscu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...