Skocz do zawartości

Recommended Posts

Korzystam od ponad dwóch lat, rodzice już od ponad 5. Zero problemów, ceny raczej konkurencyjne. Trzeba jedynie uważać na darmowe pakiety i badziewnego antywirusa. Instalator ma obowiązek aktywować ten szajs na starcie, a po 3 miesiącach zaczynają pobierać opłaty. Maile o rezygnacji dziwnym trafem do nich nie dotarły,mimo potwierdzenia odbioru, musiałem pofatygować się osobiście i zrobić niezłą awanturę.

Link to post
Share on other sites

Ja też polecam UPC, choć tutaj żadnego porównania raczej nie mam.

W moim rejonie (Katowice) przerwy w działaniu zdarzają się dosyć sporadycznie. Ceny dosyć konkurencyjne (w razie wejścia korzystniejszej oferty można coś wytargować na infolinii), a transfery zbliżone do tych z umowy. Tak jak pisał Nowaj, zaraz po założeniu polecam zrezygnować z pakietu zabezpieczającego (czy jak to się zwie).

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Wyczytałem o konkursie przez UPC Biznes  organizowane Think Big dla innowacyjnych biznesów. Obejmuje firmy z każdej branży, z fajnym pomysłem na siebie. Nagroda główna to 40 tys zł, kolejne dwa miejsca bodajże 10 tys zł. Można podreperować budżet na swój biznes i chyba całkiem fajnie wypromować. Co o tym sądzicie?

 

1) Pisz po polsku.

2) Sprawdź datę ostatniego wpisu w temacie zanim się podepniesz.

3) Od takiego luźnego spamowania jest dział "na luzie".

 

Czuj się ostrzeżony. Biafra

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...