Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

W sobotę idziemy na festiwal piwa, wina i cydru ;)

 

Zostaje mi jutrzejszy wieczór i pewnie niedzielne popołudnie, jak już dojdę do siebie. Ponieważ skończyłem Just Cause 4, swoją drogą, jak ktoś lubi poprzednie części to polecam, to jeśli karta nie będzie walić fochów pewnie kupię jutro nowego Tomb Raider'a :)

 

I tak, pamiętam o sprawdzeniu pamięci :P

Link to post
Share on other sites

Wiem, przeczytałem chyba wszystkie możliwe testy pod kątem tej gry. Jestem skłonny ze dwa suwaki przesunąć w dół :P Swoją drogą, w JC4 grało mi się fajnie na 1080Ti, gdzie było średnio jakieś 45 klatek, ale po odpaleniu jej na 2080Ti, powrót na te kilka dni okazał się bolesny.


Karta wysłana DHL - dobrze, że wziąłem na jutro Home Office - kurier DHL, zamówiony do odebrania tej felernej, miał być pomiędzy 12 i 17. Podjechał o 8.45 :D


Nowa karta zamontowana:

 

53110754_10218067040048181_6866120558325


Już na dzień dobry widać, że lepsza sztuka - 35k GS przekroczone dość solidnie :D

 

https://www.3dmark.com/3dm/34080595?


Minimalnie poprawiony GS i rekord ogólnego :D

 

https://www.3dmark.com/3dm/34093602?

 

Jedziemy dalej :D

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dalej raczej ściana ;)

 

Co do głośności i temperatur - jest ciepło - około 75 stopni przy OC w 4K na Ultra podczas nowego TR, ale nadal cicho - GPU nie słychać. Jak jutro wytrzeźwiejemy i będzie nam się nudzić to nagramy filmy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy opłacało Wam się kupować 2080 ti skoro jest marginalna różnica w wydajności w stosunku do 1080 ti skoro cena jest prawie 2x wyższa zwłaszcza kiedy niedługo Ray tracing trafi do niższych serii a nawet na najmocniejszym turingu pożera ogromnie wydajność? :) ja rozważałem 2060 ale ostalem na gtx 1070 za 1000 zł z 3,5 letnia gwarancja jeszcze :D

Link to post
Share on other sites

Czy opłacało Wam się kupować 2080 ti skoro jest marginalna różnica w wydajności w stosunku do 1080 ti skoro

 

Jeżeli dla Ciebie rozgrywka w 4k przy 40 vs 60fps to "marginalna różnica" to fajnie. Niestety wszyscy tego tak nie postrzegają.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem Pana komputera, od dłuższego czasu (jakieś trzy lata) monitoruję ten temat (aczkolwiek jestem świeżym użytkownikiem forum), przy czym każdą zmianę śledzę wręcz z zapartym tchem  :D.

Wygląda to super estetycznie, profesjonalnie, a przede wszystkim schludnie i przyznam szczerze, że nie mogę oderwać wzroku od tego komputera, mimo iż (wstyd się przyznać) nie jestem jakimś fanem patrzenia w "budę"  :).

Mogę spytać jakie są dalsze plany rozbudowy bądź jaką ma Pan wymarzoną konfigurację sprzętową na obecną chwilę?  :) 

Chciałem się tylko Pana zapytać, które z tych elementów w komputerze zawierają oświetlanie ledowe oraz, czy jest możliwość jego wyłączenia?

Z góry dziękuję ślicznie za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Z poważaniem
PatrykNox.

Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że możesz pominąć "Pana", jeszcze się Nowaj staro poczuje a w sumie taki stary to nie jest :D

Dzień dobry,

 

Wiek to tylko liczba, na pewno starym Pan Nowaj nie jest, ale dopóki nie otrzymam oficjalnego pozwolenia to będę zwracał się z należytym szacunkiem do każdego z tutaj obecnych, nawet do Pana, Panie ernorator i proszę mi to wybaczyć, ale czasami to jest po prostu silniejsze ode mnie i dopóty nie otrzymam oficjalnego pozwolenia po prostu staram się zwracać w jak najbardziej odpowiedni sposób.

 

Więc niech i Pan mi to wybaczy, nie robię tego specjalnie, po prostu wychowanie w latach z okazywaniem szacunku każdemu takim mnie uczyniło i ciężko jest mi z tym walczyć, gdyż robię to już bezwiednie  :).

Piszę to, mając również nadzieję, że i Pan Nowaj mi wybaczy, gdyż na pewno nie chcę, aby czuł się przeze mnie niekomfortowo bądź źle  :) 

 

Wiem, że może zdarzyło mi się w jednym, bądź dwóch postach nie zwrócić się w ten sposób do danego Użytkownika, ale jestem tutaj świeży, a chciałem odpisać, żeby pomóc, gdyż również chcę budować i być częścią tego Świetnego Społeczeństwa na forum benchmark.pl  :) 

 

Żeby nie robić offtopu: Mam jeszcze jedno pytanko do Pana, Panie Nowaj, mógłby mi Pan napisać jaki jest w tej konfiguracji wykorzystany zasilacz?

Pytam o to, ponieważ nie mogę tego odnaleźć wśród tych 80 stron tematu

Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pomoc  ^^ 

Pozdrawiam,

Z poważaniem

PatrykNoX

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@PatrykNoX Witaj, poszukiwałeś informacji o zasilaczu. Informacje o nim znajdują się na poprzedniej stronie. O to fragment: "Moje pierwsze zamówienie - XFX 750W, ale zamawiałem Silver, a przyszedł Bronze. Kilka tygodni wykłócania, nie chciałem się już bawić w wymianę i wziąłem różnicę w cenie...". Mam nadzieję, że pomogłem :)

Edytowane przez pawel92
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,
Dziękuję ślicznie Panie Pawle, przeoczyłem to - "na co ślepemu okulary" jak to powiadają.  :P
Jasne, bardzo mi Pan pomógł!
Jestem niezmiernie wdzięczny.  :)

Ogólnie się zorientowałem, że praktycznie wszystko jest opisane w sygnaturce.  :D
Tylko właśnie zasilacza w niej brakuje, ale można jeszcze wejść w profil Pana Nowaja i właśnie tam znaleźć opis sprzęciku.  :)

Jeszcze raz dziękuję ślicznie Panie Pawle za pomoc oraz odszukanie mi tego zasilacza, gdyż bardzo mi Pan pomógł!  :)

Pozdrawiam,
Z poważaniem
PatrykNoX

Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo. Poza tym przejdźmy na Ty. Nie jestem taki stary :) Zapraszaj również znajomych na forum.

 

Przy okazji mam prośbę do moderatorów, jeżeli to czytają, aby znów organizować jak kiedyś konkursy, wypożyczanie sprzętu do testów, wiele innych ciekawych atrakcji aby zachęcić osoby z zewnątrz do pozostania na forum.

Dziękuję za uwagę i przepraszam @Nowaj, że zboczyłem "trochę" z tematu.

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...