Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Chcę sobię sprawić taki smartfon i mam w związku z tym kilka pytań:

1.Czytałem, że telefon pokazuje 670mb ramu z czego zostaje się zazwyczaj ok.3xx mb. Czy tak też jest po aktualizacji do Jelly Bean?

2.W internecie krążą różne opinie. Jedni mówią, że Adreno 225 jest dość wydajnym układem i żadna gierka się nie zacina, a drudzy znowóż, że się przycina. Prosiłbym o sprostowanie tej kwestii.

3.Wyczytałem, że niektóre modele tego telefonu mają tzw. nagłą śmierć. Do Xperii Z wyszła łatka, a czy po aktualizacji Xperii T do Androida Jelly Bean ten problem znika?

4.W internecie podane jest, że ten telefon obsługuje karty pamięci do 32gb lecz na niektórych anglojęzycznych stronach można wyczytać, że działają na nim karty 64gb. I tu mam pytanie czy ktoś ma w tym telefonie kartę 64gb i jak mu to działa? Czy wykrywa pełne 64gb, czy pamięć zaokrągla się do 32gb? Nie chciałbym wydawać kasy na kartę o pojemności 64gb jak będę mógł używać tylko połowę tej pamięci.

5.Czy istnieje jakiś sposób na przenoszenie danych aplikacji z pamięci telefonu na kartę pamięci bo jednak z te 11gb, które mamy dostępne to w dzisiejszych czasach nie jest zbyt dużo (kilka gier i już pamięć zajęta).

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam

 

Edytowane przez mrpimpol15
Link to post
Share on other sites

1. Po aktualizacji do Jelly Bean jest znacząca poprawa jeżeli chodzi o RAM.

 

2. To już zależy od gry ale akurat ten układ radzi sobie bardzo dobrze z najnowszymi grami.

 

3. Xperia T  nigdy nie miała tego problemu

 

4. Każdy najnowszy high end ( także i Xperia T) obsługuje karty 64 GB w 100%

 

5. Takie coś można uzyskać jedynie gdy masz zrootowanego smartfona.

 

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

1. Po aktualizacji do Jelly Bean jest znacząca poprawa jeżeli chodzi o RAM.

 

2. To już zależy od gry ale akurat ten układ radzi sobie bardzo dobrze z najnowszymi grami.

 

3. Xperia T  nigdy nie miała tego problemu

 

4. Każdy najnowszy high end ( także i Xperia T) obsługuje karty 64 GB w 100%

 

5. Takie coś można uzyskać jedynie gdy masz zrootowanego smartfona.

 

 

Pzdr

Dzięki. Rozwiałeś większość moich wątpliwości. A w punkcie 3. chodziło mi o coś takiego: http://forum.komorkomania.pl/pytania-i-odpowiedzi/33755,sony-xperia-t-nie-chce-sie-wlaczyc i taki problem: http://forum.android.com.pl/f768/po-roza-adowaniu-xperia-t-nie-uruchamia-sie-253921/. Co do tych kart to 64 gigabajtowe karty pamięci są w standardzie microSDXC, a te o mniejszej pojemności w microSDHC i stąd było moje pytanie. 

Link to post
Share on other sites

Fakt, przy wersji Androida 4.1.2 jest bardzo duża poprawa w płynności i działaniu telefonu. Na 4.0.4 dławi się i krztusi. Układ graficzny jest bardzo wydajny i takie GTA III, Modern Combat 4, Real Racing 3 czy Dead Trigger odpala bez problemów. Nie ma spadków liczby klatek i da się komfortowo pograć.

 

Android 4.1.2 dodatkowo bardzo wydłuża czas pracy baterii, bo na 4.0.4 pracuje może 8 godzin, często mniej, a jednak na 4.1.2 przy średnim wykorzystywaniu (net, muzyka, dużo sms'ów, telefony) trzyma cały dzień aż do środka nocy (czyli blisko 18-20 godzin, jak nie lepiej).

 

Resztę odpowiedzi znasz ;)
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...