Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

Naprawdę :/ ?

 

Spróbuj z gumami. Podciąganie się jest naprawdę cudowną rzeczą. Jest też sposób taki (Paul Wade go między innymi podaje, w ramach progresji do zwykłego podciągania się na drążku, aby podciągać się używając cięższego stołu lub na przykład poręcz do dipów, z nogami na ziemi -> https://i.ytimg.com/vi/JaHroq9NZSE/maxresdefault.jpg

 

Napisałem o przysiadach bo nigdy nie widziałem jeszcze przy ławeczce prostej do wyciskania na klatę takich stojaków, za to zawsze widzę takie właśnie z wieloma poziomami wysokości na której się odstawia sztangę przy stanowisku do przysiadów

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

 

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

O to mi chodziło. Można robić przy stole albo wielu innych rzeczach. Kalistenika może być bardzo twórcza. Lepiej (wg mnie) najpierw ogarnąć powiedzmy 15 powtórzeń pod rząd dobrych takich, a potem dopiero brać się za zwykłe podciąganie - lepiej dla stawów. A o te trzeba cholernie dbać (sam je zaniedbałem, robiąc zimą sesje treningowe parogodzinne w temperaturze 0 stopni Celsjusza i niższej, najczęściej bardzo kiepsko ubrany wmawiając sobie, że się hartuję i przez to już teraz, kiedy prawie 20tka na karku już mam strzelające stawy, teraz każdego przestrzegam żeby nie miał takich problemów jak ja)

 

Dla mnie osobiście kiepsko jest robić podciągnięcia zwykłe nie umiejąc robić ich bardzo dobrze (w górnej fazie broda powyżej drążka, w dolnej jak najniżej (są zwolennicy przeprostów, ja jednak wolę dolną fazę zakończyć minimalnie przed przeprostem, żeby mięśnie wciąż były napięte).

Wiele też daje tak zwana izometria.

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...