Skocz do zawartości

FSX-Małe użycie rdzenia GPU GTX470


Recommended Posts

Witam serdecznie.Mój problem polega na tym,że gdy gram w FSX użycie rdzenia GPU wynosi max.20%.W innych grach wszystko działa normalnie, karta w 99% jest wykorzystywana.Nie wiem na czy polega problem,więc zgłaszam się tu, bo wiem, że jest tu dużo osób,które mogłyby mi pomóc :).Być może jest to kwestia wersji Dx,bo mam zainstalowane Dx11,a jak gram to Evga Precision pokazuje, że jest aktywny Dx10.

 

Konfiguracja komputera:

 

Intel Core2Quad 9550 2.83Ghz @3.50 Ghz

Asus P5QL-PRO

4Gb Ram DDR2 (2x 1Gb Patriot 667 Mhz+ 2x 1Gb Goodram 667 Mhz)

Gtx470

GlacialPower 650 W

Windows Vista HomePremium 32bit

 

Czekam na pomoc.Pozdrawiam.           

                                                                                                                                        DamianDM

Link to post
Share on other sites

w tej grze to właśnie procek jest najbardziej obciążony. sam kiedyś rozmawiałem o tym ze znajomym który jest pasjonatem jeśli chodzi o FSX ( robi własne modele samolotów  etc. ) i wyjaśnił mi, że CPU jest ważniejsze niż GPU.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś jak miałem trochę starszy komputer,w którym był core2duo 2x 2.33 Ghz, Gf8600 Gt miałem jakieś 25-30 fps na niskich ustawieniach.   .daft :tak wiem liczy się taktowanie rdzenia.Na sprzęcie ,który posiadam teraz mam ok 15-18 fps,mimo Oc na 3.50 Ghz.Dzięki za przypomnienie lecz nadal nie rozwiązuje to mojego problemu :). Pozdrawiam i czekam dalej :)

Link to post
Share on other sites

Dobra,dzięki za szybkie odpowiedzi. Dzięki .daft za podpowiedź i dzięki shae6666 za pomysł z tą i7. Znalazłem ofertę na allegro i się okazało, że to od nas z forum koleś :) I chyba się skuszę na I7 2600 używaną, bo na nówki, tym bardziej 3770 niestety mnie nie stać :( Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zawsze można zaoszczędzić lekko a różnic wielkich nie uświadczy między SB/IB a LGA1366 i i7 :) Bywają także za fajne ceny z gwarancją... :D Mój proc za 460zł kupiony i gw. mam jeszcze prawie 1,5 roku. Na mobasa za 280zł mam jeszcze rok :)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...