Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Czyli masz trzy kotki w sumie ;) Jak się uda to pokaż tamte łobuzy :D 

Nie aż takim kocim tatą nie jestem :P Ta sie sama garnie to aż miło, a reszta wypad jak nie pasuje nic na siłe :P Karma poszła w górę to niech tatuś rudy wykarmia jak tak nie chciał zejśc z kotki :P

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, BlackCoffe napisał:

No i zależy od samej samicy :P

Kwestia podejścia :P Czasem nie wiele trzeba, żeby pierwsza chciała :P Nawet samiec nie ma pojęcia co zrobił, że chce :P

Teraz, Arnold napisał:

Kwestia podejścia :P Czasem nie wiele trzeba, żeby pierwsza chciała :P Nawet samiec nie ma pojęcia co zrobił, że chce :P

To podchodzi pod nowy temat Samiec i samica :P

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, BlackCoffe napisał:

Każdy facet w sieci tak mówi, a potem się okazuje, że jest tam żona albo narzeczona :P

Ale ona ma ślub z smartfonem lub laptopem to tak słabo trochę bo ciężko się pobawić przez neta w kotka i myszkę :P:P

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Andrew napisał:

Taaa... Coś o tym wiem :D

Jedna "kotka" mi powiedziała, ze takiego co jej nie sapie do ucha to slaby kot :P:P - wiecie o co chodzi :P

 

Ja jej na to, ze od sapania można zejść, a ona, a ja niby co robie. Popatrzyłem na nią i pomyślałem - zarąbista kara, ale za co? :P

4 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Nie zapominaj o wirtualnej rzeczywistości :rotfl:

To bez różnicy jak z lustrem, a to juz horror życia i to na jawie :P

Edytowane przez Arnold
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Musi szukać astmatyka :P

Tojej napluje do ucha i gdzie będzie chciałą. W sumie co która lubi :P

Wracając do kotów to jak moją kotke raz gwałcił rudy kot ,a ona miala dosyc to go tak zwalila z siebie, ze aż gruchgnęło na tarasie, na płytkach, a ten dalej nie odpuszczał. To się nazywa upartość :P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...