Skocz do zawartości

Recommended Posts

1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Mój ostatnio ogranicza się do niszczenia moich kapci ;)

hehe u mnie wszystkie buty byly zniszczone jak zostal pierwszy raz sam,  przychodzimy wieczorem do domu a tu kazdy but naruszony.....jest to bardzo energiczny pies musimy go brac na dwor kilka razy dziennie, no z 3-4 razy to mus bo inaczej nie daje nam spokoju. 

Ostatnio nie chce za bardzo chodzic, znaczy jak powiem PACIEREK to pierwszy ale w polowie drogi mi stanie bo mu sie przypomni i chce do domu wiec chodzimy w kolo domu bo tam jeszcze sie czuje pewnie a boi sie petard ogolnie wybuchow wiesz..teraz to nawet jak  jedzie motor i strzeli z wydechu to juz kucki odstawia hehehehe 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pani weterynarz stwierdziła, że to był 3 dzień. Dzisiaj z rana 2 kroplówki, kolejny zastrzyk z antybiotykiem, temperatura już w normie. Powiedziała, że powinien wyjść bez szwanku albo z niewielkimi skutkami infekcji. Jeszcze kuracja przez 10 dni antybiotykiem. Pieseł już całkiem inny, weselszy, zaczął jeść.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

To żywy budzik jest, równo 03 w nocy wskakuje na łóżko i wali mnie po pysku wielką kocią łapą bym wstał do roboty (i dał miskę żarcia przy okazji wiadomo) a później odsypia w dziwacznych pozycjach co widać na foto poprawnie wykonaną misję :D

Link to post
Share on other sites

Jak mam wolny dzień to też mnie budzi, miauczy...bliżej i bliżej twarzy aż dochodzi do kilku centymetrów i miauczy dalej a jak ją olewam to mnie boksować zaczyna łapkami bez pazurków i barankuje mnie w głowę, policzek, ramię...no i muszę wstać :D

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...