Skocz do zawartości

Radeon 7770 czy warto ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wazonek,

Recommended Posts

Witam, właśnie kupiłem karte graficzną ( bd miał ją w poniedziałek / wtorek )  Gigabyte AMD Radeon HD 7770   1GB  DDR5 128bit  DVI / HDMI / DP-PCI=E  OC  + zasilacz 500w ( gość mówił, że spokojnie da rade )

 

1. Czy warto było ją kupić ?

2. Co to znaczy OC ? 

3. Czy dobrze wybrałem? Wcześniej miałem wziąść 550Ti ale zmieniłem decyzje i kupiłem radka.

4. Czy to dobra karta pod gry ?

5. Czy zasilacz 500w wystarczy ( nie wiem jaka marka gość mówił, że uciągnie spokojnie. Kosztował 100zł ) ?

 

//Używaj normalnej czcionki. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

1.TAK

2. OC to znaczy że jest fabrycznie podkręcona

3. Tak wybrałeś świetnie gdyż w tej cenie  niema nic lepszego.

4. Tak wystarczy.

5. Pewnie za 100zł masz jakiegoś niemarkowego ale i tak da rade bo radek 7770 bierze mało prądu.

Edytowane przez kargulec12
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Oczywiście ,jest to bardzo dobra karta :D

2.  Znaczy to , że karta jest podkręcona ( ma podwyższone taktowania więc pracuje z wyższą częstotliwością a co za tym idzie efektywnością)

3. Bardzo dobrze, Radek jest od niej o wiele wydajniejszy :D

4. Tak spokojnie pograsz w większość gier w Full HD na najwyższych/wysokich detalach.

5.  Jeśli to markowy to wystarczy w zupełnośći i będzie miał jeszcze zapas mocy. Przeczytaj co jest na nim napisane ;)

 

//Używaj normalnej czcionki. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam, właśnie kupiłem karte graficzną ( bd miał ją w poniedziałek / wtorek )  Gigabyte AMD Radeon HD 7770   1GB  DDR5 128bit  DVI / HDMI / DP-PCI=E  OC  + zasilacz 500w ( gość mówił, że spokojnie da rade )

 

1. Czy warto było ją kupić ?

2. Co to znaczy OC ? 

3. Czy dobrze wybrałem? Wcześniej miałem wziąść 550Ti ale zmieniłem decyzje i kupiłem radka.

4. Czy to dobra karta pod gry ?

5. Czy zasilacz 500w wystarczy ( nie wiem jaka marka gość mówił, że uciągnie spokojnie. Kosztował 100zł ) ?

 

 Ja się pytam tak z ciekawości. Dlaczego pytasz się o to po zakupie, a nie przed? Gdybys wtopił kupując niewłaściwą kartę, to już nikt by Ci nie pomógł!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pytałem też przed zakupem ale nie miałem jednoznacznej odpowiedzi dlatego sam musiałem wybrać z kart, które mi proponowali użytkownicy forum.  A miałem już tak zamówiłem 550ti ale dało się zamienić na radka, w przyszłości jeszcze się odezwię gdy będe wymieniał inne podzespoły  :)

Link to post
Share on other sites

Wszyscy koledzy napisali ze zrobiles dobrze a tak naprawde nie wiadomo jakim budzetem operowałes, czy w gre wchodziła karta uzywana , zakładam ze budzet miales okolo 500zl jesli zdecydowales sie na 7770 jesli w gre wchodzila karta uzywana to za taką cene mozna wyrwac duzo wydajniejsze karty 6950,5870 czy hd 470 tylko ze twoj zasilacz jak to napisales jest za 100zl wiec zapewne no name więc do tych kart szedł by raczej do wymiany

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na forum widziałem ofertę 6970 poniżej 500 zł, który do Twojego procka byłby oczywiście overkillem, ale w przypadku zmiany platformy w przyszłości stanowiłby dobry początek. Z nowych kart do 5 stów jest to jednak dobry wybór.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

@ UP

 

Nie chciałem używek wole nówke z gwarancją a z tego co czytałem na tej karcie oczywiście z dobrymi pozostałymi częściami odpale każdą gre także lepszej narazie nie potrzebuje.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...