Skocz do zawartości

[MULTI] Warframe - gra free to play


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuje, może jakis admin albo moderator przemajstruje ten temat na ogólny o tej grze.

Gra jest całkowicie darmowa, można grać w coopie i solo.

Ma dobra grafikę obsługuje physX, sam gameplay sredni ale można pobiegac potrzelac i pomachać mieczem.

Obsługuje większośc bajerów graficznych, np. dof, odbicia, hdr.

Gra ma nie wielkie wymagania sprzętowe, a przynajmniej jest dobrze zoptymalizowana nie ma zacięć i nagłych skoków animacji, internetu też bardzo szybkiego nie potrzebuje u mnie pobiera sie metro ze steam praktycznie full łaczem i podczas gry praktycznie nie było lagów.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Mozna zrobic z tego temat ogolny ale przydalo by sie wiecej informacji, jakis obrazek z gry i linki do oficjalnych stron. I musialoby tez byc tym tematem wieksze zainteresowanie, ktorego nie widze...

Link to post
Share on other sites

Może sie ludzie zainteresują jak się dowiedzą że to calkowicie darmowa gra bez mikropłatnosci.

Dopisz w nazwie tematu że gra to free too play.

https://warframe.com/

Strona domowa gry.

Frames: 72151 - Time: 572711ms - Avg: 125.982 - Min: 82 - Max: 202

PhysX włączony DoF wyłączony, minimalny fps to chyba jak wysadziłem beczke wtedy pojawiaja się

te pseudo efekty physx jakieś światełka i iskierki, bez physX sa troche słabsze ale nie ma aż takiej róznicy jak np w metro 2033.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

niestety ale gra mocno nastawiona na placenie realnej kasy. mechanika rozgrywki szybko się nudzi, dużo bardziej polecam coop np. w Mass Effect 3 multiplayer.

 

z plusow na pewno ladna grafika i swietna optymalizacja, wykorzystuje wielordzeniowosc, dx11 oraz natywnie działa w 64-bitach.

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

\o/ grałem dawno temu i włączyłem teraz ponownie. Wszystko jest poprawione, grafika, rozgrywka, ekonomia. Gra nadal spokojnie pozwala grać bez płacenia. Dodatkowo niedługo wejdą otwarte mapy zamiast standardowych bobslei. 

 

Każdy kto lubi gry farmiące, zbierackie itp. odnajdzie się w warframe. 

 

Ninjas play free

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...