Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Potrzebuję PC-ta dla mnie czyli (cytując reza :D) "gimbusa który będzie ciupał w gierki",  niekoniecznie te high-endowe ale mocniejsza konfiguracja się przyda.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota: do 4700zł (max), ale niekoniecznie muszę wypełnić cały ten budżet
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Taaak
  • Których części potrzebuję : Buda
  • Rozdzielczość mojego monitora : FHD
  • Specjalne wymagania : Prawdopodobnie poczekam na obudowę FD Arc Midi 2
  • Własna propozycja zestawu : Nie ma  :cry: 
  • Inne : Nie jestem fanbojem więc w kwestii grafiki i zieloni i czerwoni wchodzą w grę. Pod uwagę brałem: Sapphire Radeon 7970Ghz Vapor-X (na techplanet jest ona dość droga ale na morelach ostatnio mocno potaniała) albo Gigabyte GTX 670 WF3.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Do gier moim zdaniem ideał. Wydajnościowo wypluwa każdego GTX680/HD7970 z palcem w nosie. W budżecie zostawiłem "miejsce" na wspomnianą obudowę. Sprzęt jak najbardziej do zabawy w podkręcanie. 

http://s2.postimg.org/nnkmip1qh/image.png

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Mam coś takiego od ręki

Napęd lub nagrywarka ASUS DVD Recorder DRW-24B5ST/BLK/B/AS Sata Black Oem. 50 Zasilacz OCZ ModXStream Pro OCZ700MXSP-EU 700W. 270 Obudowa Cooler Master HAF 912 Plus RC-912P-KKN1. 320 Dysk Twardy KINGSTON SVP200S3/240G 650 Karta graficzna Gigabyte HD7970 3GB 384 PCI-E GDDR5 OC. 1380 Pamięć RAM DDR3 HyperX Genesiss 8GB/1600 CL9-9-9 10th Anniversary

  210 Chłodzenie procesora Arctic Freezer 13 CO - zwiększona wytrzymałość łożyska, do pracy ciągłej. 135 Płyta główna ASROCK Fatal1ty Z77 Professional Intel Z77 LGA 1155 720 Procesor Intel Core i7 3770s 3.1GHz LGA1155 Box. 1120   całość w sumie 4855

a za benchmark dostaniesz 5 % rabatu od tej ceny.

Link to post
Share on other sites

Wysłałem zapytanie do serwisu techplanet.pl czy są w stanie zamontować SLI przy usłudze montażu. Odpowiedzieli mi po jednym dniu, tutaj wiadomość jaką od nich otrzymałem:

 

Witam,

Jeśli zamówi Pan cały komputer to na pewno połączymy je w SLI, jeśli wybierze Pan usługę montażu. Najlepiej jest to również napisać w uwagach podczas składania zamówienia.

 

Wiem, że OT ale to tylko taka informacja dla tych którzy będą kupować w tym sklepie :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...