Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Skaza,

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie: Czy można oszukać rozdzielczość ekranu. Mój wyświetlacz wyświetla rozdzielczość 1366x768p (HD). Chciałbym aby wyświetlane było np. 1920x1080p. Czy to jest możliwe? Kest to dla mnie naprawdę ważne. Mogę dodać, że posiadam Microsoft Windows 8 Professional ORYGINAŁ. Proszę o szybką odpowiedź!!!

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz kartę od AMD, to wejdź w CCC, następnie "Moje ekrany VGA'' potem we "Właściwości" i w atrybutach monitora możesz ustawić maksymalną rozdzielczość jaką może wyświetlać monitor.

Edytowane przez JohnWoo
Link to post
Share on other sites
Gość hegemon

Witam. Mam pytanie: Czy można oszukać rozdzielczość ekranu. Mój wyświetlacz wyświetla rozdzielczość 1366x768p (HD). Chciałbym aby wyświetlane było np. 1920x1080p. Czy to jest możliwe? Kest to dla mnie naprawdę ważne. Mogę dodać, że posiadam Microsoft Windows 8 Professional ORYGINAŁ. Proszę o szybką odpowiedź!!!

 

Łatwiej oszukać oglądających. Powiedz im że to co widza to Full HD (przyklej jakąś naklejkę na monitor, np. na tv w media markcie takie są).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz kartę od AMD, to wejdź w CCC, następnie "Moje ekrany VGA'' potem we "Właściwości" i w atrybutach monitora możesz ustawić maksymalną rozdzielczość jaką może wyświetlać monitor.

 

czytać potrafisz "Mój wyświetlacz wyświetla rozdzielczość 1366x768p (HD)"

 

@autor proponuje taką naklejeczkę

http://www.hdwallpaperspk.com/wp-content/uploads/2013/02/1230485_120530150716_FULL_HD_3D_TV_NEUX.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

A da się oszukać? Czyli niech wyświetla np. 1920x1080p a stosuje rozdzielczość macierzystą w moim wypadku 1366x768?

 

 

Nie.

 

 

^^

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...