Skocz do zawartości

Recommended Posts

Brakuje tu coolera na CPU, a to jest absolutnie niezbędne w przypadku FX'a, więc dorzuć jakiegoś Fortisa chociaż. Płyta w porządku, zasilacz aż tak mocny raczej nie będzie potrzebny, chyba, ze planujesz rozbudowę w przyszłości. Skoro aż tak uparty jesteś na AMD w tej cenie, no to cóż - bierz i wykręć procka do minimum 4,7 GHz, żeby to miało jakikolwiek sens.

 

Miałem FX-8320, przesiadlem się na Intela i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Link to post
Share on other sites

Mistrzu wymień zasilacz :)  , podaj ile masz kasiory na niego

 

 

Miszcz ma do 5000zł  na cały zestaw :)

 

@up - przecież jest idealny > czerwony  :D

A tak poważnie - zestaw za 4,5tyś. na FX-8350 do gier ? Poważnie, aż tak uparty jesteś na AMD, czy jaja sobie robisz ?

 

Specjalnie od AMD, bro. Mam Phenoma II x3 720. Podobno 2-rdzeniowy Intel był lepszy. Jak się okazało był to bulls :cenzura: .

 

Zamiast kloca walnąć wodnego kloca :P

Brakuje tu coolera na CPU, a to jest absolutnie niezbędne w przypadku FX'a, więc dorzuć jakiegoś Fortisa chociaż. Płyta w porządku, zasilacz aż tak mocny raczej nie będzie potrzebny, chyba, ze planujesz rozbudowę w przyszłości. Skoro aż tak uparty jesteś na AMD w tej cenie, no to cóż - bierz i wykręć procka do minimum 4,7 GHz, żeby to miało jakikolwiek sens.

 

Miałem FX-8320, przesiadlem się na Intela i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że rozumiesz że marnujesz czas wszystkich którzy tu piszą? Jeśli jesteś tego świadomy a mimo wszystko trollujesz w tym temacie osobiście dopilnuję abyś zaliczył kolejne wakacje od forum.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...