Skocz do zawartości

Wymiana sim na micro sim pytania


Recommended Posts

Będę miał iphona 4 16GB. Potrzebuję karty micro sim w orange powiedzieli, że jak nie mam abonamentu tylko na kartę to nie wymienią sim na micro sim. Numer oczywiście zarejestrowany. W internecie piszą inaczej jak to jest w końcu?

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Czyli nie muszę mieć abonamentu mixa żeby wymienić sim na micro? Nie chcę mieć abo gdyż jest to uzależnienie od danej sieci itp. Mam orange free na kartę i to jest super oferta jakość/cena.

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Czyli nie muszę mieć abonamentu mixa żeby wymienić sim na micro? Nie chcę mieć abo gdyż jest to uzależnienie od danej sieci itp. Mam orange free na kartę i to jest super oferta jakość/cena.

Jasne, że nie. Ja mam play na kartę i wydali mi micro sim bez problemu.

 

Co do kosztu zdjęcia simlocka - nie dam sobie ręki obciąć, ale chyba można to zrobić samemu grzebiąc w sofcie.

Zdjęcie kodem u operatora - najlepiej jak ich zapytasz, ja w swoim one x płaciłem 77zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz fakturę zakupu lub paragon to możesz iść do Orange - musisz udowodnić, że telefon pochodzi z legalnego źródła. Jak nie to szukaj innych majstrów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W ostateczności potnij kartę tak, aby pasowała. Można to robić bo kiedyś to robiłem do Lumi 800 bo była sytuacja awaryjna, w salonie nie mieli karty a musiałem dzwonić, więc pociąłem tą co mi dali(też brak kompetencji, bierzesz telefon na abonament a oni nie wiedzą jaką kartę dać).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A jak wygląda sprawa jakbym przeniósł numer z innej sieci do orange free na kartę i poprosiłbym o micro sim?

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

http://chomikuj.pl/matzi/MicroSIM+template,2531049827.pdf

 

ja tak zrobiłem- działa, 2 minuty roboty, a ile oszczędzisz nerwów i chodzenia po salonach :)

 

ps. nie musisz się logować, ani rejestrować, aby ściągnąć ten plik! U're welcome :D

Edytowane przez wodzu88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak podesłał wodzu. Potnij kartę i po sprawie, jak pisałem ja już to robiłem, nawet bez tych instrukcji i wszystko działa. Jak nie wiesz jak to zrobić to możesz też kupić starter tam się karta wyłamuje i masz micro sim. Przyłożysz do Twojej, odrysujesz, potniesz i dzwonisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...