Skocz do zawartości

PSP GO or PSP 3004, kilka pytań.


Recommended Posts

Witam przymierzam się do kupna, któregoś z PSP.

Ze względu na to że PSP Vita troszkę kosztuje celuje w PSP lub PSP Go,

w tym momencie nie wiem który wybrać, czytałem że PSP Go ma mniejszy wyświetlacz czy jest to do zauważenia? na którym się lepiej gra? chodzi o komfort aby ręce szybko się nie męczyły,

czy na takie PSP wypuszczane są jakieś nowe gierki?

PSP Go jest to przerobienia samodzielnie bez ryzyka? z tego co wiem 3004 można bez problemu przerobić

Dodam że PSP Go mam okazję kupić za jakieś 150zł, zwykły psp również po tyle chodzi.

Link to post
Share on other sites

Ja wybrałbym PSP 300X, bo ma wygodniej rozłożone przyciski i większy ekran. Jest lekkie i poręczne, mniejszy rozmiar PSP GO jest niestety okupiony wygodą, a same wymiary nie dają wymiernych korzyści. No i nie ma napędu UMD, ale jak kupujesz konsolkę z myślą o piraceniu i nie masz w planach modów (a do wielu z nich wykorzystuje się miejsce na napęd), to ten problem Cię omija. Co do wyglądu, to kwestia gustu, ja nie przepadam za "sliderami". Tym bardziej, że w takich konstrukcjach dochodzą kolejne elementy, które mogą się zepsuć.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Ja wybrałbym PSP 300X, bo ma wygodniej rozłożone przyciski i większy ekran. Jest lekkie i poręczne, mniejszy rozmiar PSP GO jest niestety okupiony wygodą, a same wymiary nie dają wymiernych korzyści. No i nie ma napędu UMD, ale jak kupujesz konsolkę z myślą o piraceniu i nie masz w planach modów (a do wielu z nich wykorzystuje się miejsce na napęd), to ten problem Cię omija. Co do wyglądu, to kwestia gustu, ja nie przepadam za "sliderami". Tym bardziej, że w takich konstrukcjach dochodzą kolejne elementy, które mogą się zepsuć.

Psp go jest lżejsze niż 300x i też się je dobrze trzyma oraz posiada 16gb wbudowanej pamięci, bluetooth i więcej kolorów xmb, silder jest bardzo wytrzymały, jednak zawsze jest ;) w psp 300x w miejsce napędu możesz włożyć np. baterie, ale nie posiada wbudowanej pamięci. Psp go też ma slod na kartę pamięci. Ja bym wybrał psp go, ale wygór należy do ciebie. Miałem kupić psp go, ale kupiłem telefon z androidem i psp nie jest potrzebne więc też nad tym pomyśl, na androida wyszedł emulator psp, gry z psp na androidzie, przez np. bluetooth podłączasz pada i cieszysz się wygodą

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...