Skocz do zawartości

StarCraft 2: Heart of the Swarm


Gość darkatraz

Recommended Posts

Gość darkatraz

Siema.

Wczoraj miała premiera dodatku do SC2: WoL. I tutaj jest moje pytanie do tych co już kupili i grają. Warto tą grę kupować czy jednak poczekać z pół roku aż stanieje. Jakoś po nie wypale D3 mam już zastrzeżenia do Blizzard'a, a oceny na metacritic to potwierdzają. Średnia 7.3 gdzie jest aż 33 komentarzy negatywnych względem tej gry.

 

Więc czy według Was lepiej czekać czy jutro pójść do sklepu i kupić ?

Link to post
Share on other sites

Ta gra głównie skupia się na multiplayrze i progamingu. Jeśli zależy Ci na konkretnym pvp w RTS to ten dodatek jest dla Ciebie nie zbędną pozycją.

 

W kampanię gra się miło i przyjemnie, jest jednak krótka, jednorazowe przejście na odpowiednim dla siebie poziomie trudności to około 6-10 godzin. 

 

Multiplayer- jeśli jesteś osobą nie doświadczoną w sc2, nie grałeś dawno i nie jesteś zapoznany z dodatkiem a RTS to nie Twój typ gry na stałe ,to może okazać się bardzo frustrujący - ta gra jest wymagająca-, a dodatek mimo, że wprowadza pewne ułatwienia , to podnosi poprzeczkę.

 

Jeśli dalej masz problemy z decyzją ,możesz obejrzeć sobie streamy, np. na twich.tv - jest ich mnóstwo.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem i uważam, że warto. Nie każdy szuka tylko multiplayer w SC2, ja osobiście od samego początku SC1 i BroodWar interesowałem się kampanią.. Tak samo jest z SC2. By być dobrym w sieci potrzeba ogromnego nakładu czasu i ćwiczenia, a nie każdy ma ochotę skupiać się na 1 grze :) by coś osiągnąć. Do pvp tu podchodzę zupełnie na luzie i nie jaram się ligami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gra z dodatkiem wygląda nieźle, troche poprawili grafikę, interface i drobne pierdoły.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...