Skocz do zawartości

Sprzedam Iphone 4s 16 GB Bez simlocka w mega niskiej cenie


Recommended Posts

Mam do sprzedania iphone 4s w świetnym stanie. Jedyny problem to taki że w iphonie zapewne jest uszkodzony wyświetlacz (150 zł na allegro) , łączy się z itunes, ale nie mam czasu wysyłać go po serwisach, a nie pozwolę znachorowi z mego miasto go naprawiać, po za tym mam już 2 telefon i nie potrzebuje tego. Do zestawu dodaje wszystkie dodatki. 

 

 

Cena to według propozycji nie wiem ile mogę za niego dostać (rozważam tylko rozsądne propozycje) 

 

Tel : 536 039 249

 GG : 43120218

 E-mail : [email protected]

 

Na życzenie podam imei i wszystkie dane żeby sprawdzić czy nie kradziony i wgl :)

Edytowane przez I need dolars
Link to post
Share on other sites

Nie chce zarządać za dużo nie wiem po ile chodzi uszkodzony. Nie chce nikogo wystraszyć. Proszę podać cene jaką pan oferuje i się ew dogadamy :) oczywiście jeśli jest pan zainteresowany. Iphone ma 2 miesiące proponuje wiadomość priv jakby co

Edytowane przez I need dolars
Link to post
Share on other sites

Hmm uszkodzony wyświetlacz powiadasz? Jak bardzo uszkodzony jest ten wyświelacz bo może bym dał z 750żł ale to zależy od uszkodzeń... Jest kompletnie rozbity tak że nie wyświetla nic czy po prostu pęknięty?

Link to post
Share on other sites

Dodaje gevey więc można normalnie korzystać. Real foto dopiero jak będę w domu już gdzieś podawałem info że go nie mam przy sobie z powodu wyjazdu

Gevey nie sprawdza się na ios 6 są same problemy z nim. Zdjęcie simlocka kosztuje ok 450zł

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...