Skocz do zawartości

Recommended Posts

Masakra :cry:

Tak łatwo zdobyć ten klucz :pajac:

Strona nawet się nie przycięła tylko było żeby wygenerować klucz i od razu go otrzymałem, więc nie wiem co to za problem samemu tak zrobić - wystarczy się zarejestrować i poczekać do pełnej godziny

 

@Dean

Za 3 minuty znów będą keye dostępne...... :P:P;)

Link to post
Share on other sites

1. Wchodzę na stronkę http://www.fileplay.net/

2. klikam na główna reklamę BC2 Beta download more beta keys now available! click to get you key.

3. Klikam

Pokazuje mi się Public Bad Company 2 BETA Keys

 

Public Bad Company 2 BETA Keys

Sorry there are no public keys currently left

We will be releasing more every hour so check back soon!

 

Czekam na pełną godzinę i klikam na obrazek po lewej stronie i nic? :P

Link to post
Share on other sites

Czekam na pełną godzinę i klikam na obrazek po lewej stronie i nic? :P

Przy pełnej godzinie zacznij odświeżać stronę do momentu pojawienia się linku "Get your key here!" przy Public Bad Company 2 BETA Keys. Dalej już sobie poradzisz.
Link to post
Share on other sites

Powiem tak zagralem i mam mieszane uczucia.Bardzo podobny multi jak w CoD 4.grafika nawet ladna.Grywalnosc dobra i mozliwośc jazdy pojazdami i latania helikopterem to wielki plus :P

U mnie na moim konfigu wszystko na full 1680x1050 AA 8x AF 16X High i 30 FPS srednio i bez zadnej zacinki :P

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że po tej becie nie widać wielkiej różnicy w grafice co do pierwszej części. Praktycznie to dodali tylko burzenie budynków a i tak nie wszystkich :P trochę lepsze wybuchy itp. Jeśli multi po premierze będzie takie jak ta beta to poza kilkoma pierdołami i nowymi planszami nie ma wiele zmian względem bad company z 2008

Link to post
Share on other sites

Ja mam Radka 5770 to się martwić niemusze, a jest trick dla tych co mają viste sp2 lub 7.

Wchodzimy w moje dokumenty(tak jak byśmy szukali savów do gry)i wchodzimy w folder BFBC2Beta, i bierzemy settings, otwieramy plik w notatniku, idziemy na sam dół, DxVersion=auto

zmieniamy na 11 lub 10 dla sp1 w viście, tak mamy lepszą grafe :menda: .

Link to post
Share on other sites

Battlefield: Bad Company 2 Beta

 

Klucze do aktualnie dostępnej BETY.

Wpisz się w temacie, a klucz otrzymasz na PM.

 

Rozdanych: 23 / 37

 

Warunek, aby dostać klucz: minimum 20 sensownych postów na forum!

 

Battlefield: Bad Company 2 klucze do BETY - klik

 

 

Jeżeli ktoś chce zdobyć klucz by popykać sobie w sieci to zapraszam ;)

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...