Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Serdecznie,

Bez owijania w bawełnę, sprzedaję swoje części do komputera, bo sytuacja, którą mam w pracy niejako zmusza mnie do przeskoczenia na Mac OS (tym bardziej przy wykorzystywaniu Final Cut Pro, operowaniu tylko na macach i korzystaniu z wielu programów z tego systemu).

 

Czy tego chce, czy nie, nie gram już tyle, co wcześniej, dlatego uznałem, że może ktoś inny zrobi z tych części znacznie większy użytek.

 

Wszystkie są oczywiście na gwarancji. Zdjęcia wysyłam na życzenie - wszystko 100% sprawne, mam pudełeczka, procesor ma boxowe, nieodpakowane chłodzenie, pamięci są niemal nowe (leżą zapakowane w szufladzie, a sam korzystam z 8GB szybszych), płyta główna spisuje się doskonale.

 

Co tu mamy?

 

Procesor: AMD FX-8320 3,5 GHz/4,0 GHz Turbo Boost - o ile sam procesor kupiłem jakoś niedługo po premierze w październiku/listopadzie, tak wykorzystywałem go przez krótki okres czasu. Chłodzony przez cooler NZXT Havik 140, pracował na domyślnym taktowaniu - 500 złotych z wliczonymi kosztami przesyłki. 

 

Pamięci: Corsair Vengeance Low Profile Black Edition 2x8GB 1600 MHz CL10 - są zapakowane i leżą w szufladzie. Sprawne, na gwarancji - w zasadzie jak nowe - 250 złotych z wliczoną przesyłką.

 

Płyta główna - ASUS M5A99FX PRO R2.0 - świetna płyta ASUSa oparta o chipset 990FX, zdecydowanie mogę ją polecić wszystkim entuzjastom takiego sprzętu - dobra, solidna podstawa pod procki AM3+, znakomite chłodzenie mostków, czarny laminat, elegancki wygląd i opcja zamontowania 4x kart graficznych. Niezła rzecz - 400 zł z wliczonymi kosztami wysyłki.

 

Żebyście daleko nie szukali - całość możemy załatwić poprzez Allegro w ramach bezpieczeństwa, możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy i okolic. Piszcie tu, albo przez PW.

Sprzedaję i na części i w zestawie - kto jak woli :)

Pozdro!



Procesor + płyta główna - SPRZEDANE!

 

Pozostały pamięci:

Corsair Vengeance DDR3 Low Profile Black Edition 2x8GB 1600 MHz CL10 - są zapakowane i leżą w szufladzie. Sprawne, na gwarancji - w zasadzie jak nowe - 250 złotych z wliczoną przesyłką.

Edytowane przez Maciomaniak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...