Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z takich zintegrowanych kart bass jest przeważnie rozlany i dominujący często dudni a nie gra. 

 

Zainwestuj w coś pokroju Audigy 2 lub Audigy 2 zs (nie Audigy SE!!!). Do wyrwania za śmieszne pieniądze na allegro. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolega Mik86 poruszył ważną kwestię. Głośniki zagrają tak dobrze jak dobre będzie źródło (plus oczywiście dobrej jakości pliki dźwiękowe) Podłączenie takich za 500 zł do integry mija się z celem. Więc jeżeli rozważasz ich zakup faktycznie proponuję zakup jakiegoś używanego Creativ'a albo Xonara. Pod warunkiem że nie masz wybitnych problemów ze słuchem poczujesz różnicę.

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam modecomy jakiś tam model (parę stówek za nie dałem w zeszłym roku), no 2 razy je posyłałem na gwarancję, dostawałem nowy zestaw i zawsze ten sam problem, dopóki grają to jest ok i brzmią nieźle, ale jak wyłączę muzykę i chcę mieć ciszę to słyszę je tak z odległości 1 metra (trzaski i szumy w głośnikach). Zawiozłem  je w końcu do znajomego elektronika pasjonata żeby coś z tym zrobił no i facet rozkręcił popatrzył i stwierdził, że z tą chińszczyzną to on nic nie zrobi bo cały bebech kolumny aktywnej musiałby wymienić. jakoś jest bardzo byle jaka i ewidentnie nie adekwatna do ceny. Osobiście modecomów Ci nie polecam Mam zestaw 2.0 coś 3,5 stówki za nie dałem wygląd profesjonalny jakość fatalna

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobry do pewnego pułapu cenowego. Do 200 zł można sobie wybierać jakieś tam ich zestawy do "biurkowego" grania bez zbędnych bajerów. Jeżeli jednak ma się w planach (a zakładam że chcesz kupić coś droższego) to są lepsze firmy. Creative i Logitech te mają monopol na głośniki komputerowe bez audiofilskiego podtekstu i tak już zostanie. 

 

Wracając do kwestii twojego tematu i pytania które zadałeś to zdecydowanie wybrałbym Microlaby pod warunkiem wymiany karty dźwiękowej.

Edytowane przez Lukkas
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czemu nie kupować Audigy SE?

Ja takową posiadam i wgrałem zmodowane stetry X-Fi i uwierz mi że mój sprzet gra naprawdę świetnie, a wymagam czystych śerdnich tonów i dobrego basu. Nawet CT T6100 fajnie zagrały na tej SB, porównywałem z Logami X-230, logi mimo głębszego basu nie miały nawet średnich i wysokich tonów, jakość mono.

Edytowane przez dziku91
Link to post
Share on other sites

co do tych modów, to nie wiem. Ale Unixonary wprowadzają zmiany. Jeden z użytkowników audiohobby zrobił pomiary i faktycznie okazało się prawdą(wykres jest dostępny na stronie). Choć zmiany słyszalne są tak nie wielkie, że nie ma sensu zawracać sobie głowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...