Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Drastyczny Spadek fps TYLKO w grze wieloosobowej

spadek fps lagi hd7770 Radix IV-450 multiplayer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 vxDante

vxDante
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 01 maj 2013 - 20:06

Pisałem ,że spadki mam na niskich, średnich, wysokich, i ultra tylko w multi. W kampani wszystko hula jak tralalal na ultra wysokich średnich i niskich.

Tak jak wyżej Ci polecają nowe chłodzenie i sprawdź czy masz dobrą cyrkulacje powietrza w obudowie. A tak na marginesie, moim zdaniem oczywiście, niepotrzebne Ci wysokie detale w multi. Skręć detale na średnie i zobacz czy dalej bedziesz miał spadki w multi. W niektorych grach optymalizacja dla multi, a dla kampani znacząco się różni bo w multi poprostu więcej sie dzieje.

• 0

#42 Eziox69

Eziox69
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 01 maj 2013 - 20:07

Nawet jeśli prawda z tym biosem to i tak dziwi mnie to że takie spadki FPS zaczęły się z dnia na dzień.

Użytkownik Eziox69 edytował ten post 01 maj 2013 - 20:08

• 0

#43 RPS_DLR

RPS_DLR
  • Gaduła

• 442 postów

Napisano 01 maj 2013 - 20:13

Głupoty, na phenomie 965 i gpu hd6950 grałem w bf3 mp na takich samych ustawieniach jak na singlu i różnicy w wydajności nie czułem, jeżeli ktoś sądzi, że wymiana coolera cpu rozwiąże problem to jest totalnym idiotą :) Fakt, że z reguły między singlem a multi jest lekki spadek klatek/s,jednak tutaj zastanowiłbym się nad łączem, kartą sieciową (sterownikami od niej), pingiem, ew. sterownikami od gpu.

• 0

Intel i5 3570 | MSI B75-E33 | HIS HD6970 2GB | Kingston 2x2GB 1600MHz CL9 HyperX Blue | Samsung F3 500GB 7200rpm | OCZ ZT 550W | SPC Gladius M40 | Genius HF1800A

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spadek fps, lagi, hd7770, Radix IV-450, multiplayer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych