Skocz do zawartości

[MULTI] War Thunder


Recommended Posts

Mam pytanie, odpaliłem sobie bitwę historyczną, mapa nie wiem jaka to była, ale część wojny koreańskiej nad Chuncheonem. Mapa Operacja Korea.

Mamy tam zapobiec przedostaniu się jednostek naziemnych wroga przez most. Wszystko fajnie, zrzuciłem bomby a że to jest tryb realistyczny to trzeba nowe załadować na lotnisku. A że bazowe lotnisko jest oddalone o 35km to nie chciało mi się lecieć tak daleko, zauważyłem że jest drugie nasze lotnisko w samym mieście, oznaczone A i było na niebiesko. Wylądowałem jednak nie dało się ani załadować amunicji ani naprawić samolotu ani nic. Trzeba lecieć do tego oddalonego lotniska czy może po prostu za daleko wylądowałem i już nie załapało?

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gra War Thunder jest bardzo fajna. Dobrze mi się grało gdy po raz pierwszy do niej przysiadłem. Bez problemu nabrałem wprawy w sterowanie tym samolotem. Nie powiem że niektórymi jest ciężej mam skromny 5 lvl. Teraz tylko czekam aż udostępnią wszystkim czołgi i w tedy zacznę grać jak głupi :).

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przy pierwszym odpaleniu gry musisz mieć pada podłaczonego i masz do wyboru 3 ustawienia.Ja jest po ptokach to w ustawieniach sterowania.Jak zainstaluje na nowo to ci wytłumacze.

Wejdź w menu -> sterowanie

Kliknij zakładkę "sterowanie uproszczone" i w lewym dolnym roku kliknij "wyzerowanie do.."

Kliknij w układ kontrolera i znajdź swój kontroler z listy. Kliknij wybierz, tak i tyle. Już masz ustawienia sterowania ustawione pod kontroler xbox 360 ;)

 

Tylko ostrzegam bo gorzej się lata na padzie w wersji pc niż tej na PS4.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zapraszam do wspólnej gry, wymiany zdań, porad o grze War Thunder, gram typowo dla zabawy w wolnym czasie od pracy. Oczywiście głównie czołgi wchodzą w grę. Stream zazwyczaj wieczorem (720p) Konto premium wiec spokojnie można dołączyć do rozgrywki.

 

Jeśli jest ktos zainteresowany to zapraszam więcej informacji na kanale  http://www.twitch.tv/bonnydirt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...