Skocz do zawartości

Darmorwe,płatne gierki multiplayer.


Recommended Posts

Witam.Poszukuję darmowych,płatnych gier multiplayer dla mnie i kolegów,bo te gry które już obcykaliśmy solidnie się nam znudziły,a nie wiemy w co grać.(graliśmy w CS.1.6,Minecrafta,SA:MP,MTA,Battlefield Play4Free,i jeszcze wiele innych)Macie jakieś inne propozycje ? .Pomożcie bo nuda zżera ;D

 

Link to post
Share on other sites

thx .A tryb multiplayer w fifa 13 jest fajny??jak tam się gra bo narazie tylko graliśmy na jednym kompie i to w pesa 2012?????a jakaś gra wyścigowa w multiplayer jest fajna co sądzicie o nfs world?

 

albo też world of tanks fajna gra?????

Link to post
Share on other sites

Jedynie co to Planetside 2. Hawk3n na dłuższą mete jest nudny a Mechwarrior kiepsko zrobiony to nie jest zdecydowanie stary dobry Mechwarrior 4

 

Jeśli skuśicie sie na Planetside2 to zapraszam na serwer Cobalt i frakcja Terran Republic i do naszego polskiego outfitu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

a jakaś gra wyścigowa w multiplayer jest fajna co sądzicie o nfs world?

Flatout 2, Toca Race Driver 2/3, Grid, Trackmania Forever, na spilt screen'a stary dobry Stunt GP.

Z fps'ów to oczywiście CSGO - zbierasz swoich kumpli i gracie 5n5 przez wbudowany matchmaker, Quakelive. Do coopa Killing Floor, L4D2, Gmod - ogromna liczby trybów, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie będe się chwalił ale w tracmani forever zostałem mistrzem szkoły.Tak się starałem i tylko dyplom dostałem,a nauczyciel z informatyki nawet nie podniósł mi oceny xD



planetside 2 fajan gra.Skusimy się .THX

Link to post
Share on other sites

Jeszcze Red Faction:Armagedon Mass Effect 3, COD Modern Warfare 4, Black Ops 2, GTA IV, Simcity(to co teraz wyszło) zresztą napisz na GG:6237969 bo ja w większość grałem i domyślam się że na piracie:) Obym się mylił bo fala hejtu poleci.

Edytowane przez RoyMiler
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam 5 zaproszeń na Firefalla jak coś ale grałem i powiem ze nic specjalnego strasznie zbuggowana nie mozna np anulować misji ale wykonać też nie możesz bo zużyłeś przedmiot do wykonania misji :), można to porównać do zwykłego mmo tylko zamiast mieczy ma się bronie... ogólnie gra podobna do borderlanda . 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, MechWarrior Online oraz Firefall to produkty, którym warto poświęcić trochę czasu. Z pewnością nie są doskonałe, ale świetnie bawiłem się broniąc Copacabana przed inwazjami Chosenów (Firefall), jak również polując na przeciwnika w moim Catapult CPLT-K2 (MechWarrior).

 

^^

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

planetside 2 muszę grać na medium bo na high nie wyciąnie,ale to chyba przez ram tylko 4gb.Fajna gra tylko muszę ogarnąć ją.Szkoda że nie ma po polsku .

Link to post
Share on other sites

W grze pisze że mam użycie karty 30%do 50%.Użycia Proca  4 rdzeniowego 1-80%,2-50%,3-50%,4-50%(poszczególne rdzenie mierzyłem hw info)a ram bierze mi na maksa ;/.A w minimalnych wymaganiach sprzętowych pisze że musi być 5gb ram.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...