Skocz do zawartości

[PC] Company of Heroes 2


Gość usunięty

Recommended Posts

Ostatnio wśród RTSów nie ma nic ciekawgo sama kicha. Jedyne co mnie jakoś w roku cieszy to właśnie CoH, Total War 2, i C&C nowe.  Są sowieci i germańcy i dobrze. Bo już po dziurki w nosie mam USA wszędzie tylko świat ratują wystarczy niech się bracia za wschodniej granicy troche wyśilą:P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mnie to się pobrało w 14 minut :D

 

Ogólnie to dostępne są dwie frakcje: niemcy i ruscy :P

 

Ja tam nie ogarniam o co chodzi bo nigdy w CoH'a nie grałem. Dostępny jest jedynie tryb multiplayer z ludźmi ze świata lub potyczka z przyjacielem lub kompem.

 

Szkoda, że tak mało jest ustawień graficznych ale graficznie jest super.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja grałem już dwa tygodnie przed premierą, i przed samą premierą i w dniu premiery (Pre-Order).

Kampania jest bardzo fajna, po za filmikami wygenerowanymi w 20fps...

 

Nawet byłem u siebie w Lublinie i musiałem rozwalić pół zamku Lubelskiego, a rok wcześniej siedział tam mój dziadek i się nabijałem że "idę po dziadka!" xD

 

Jeżeli chodzi o "czougi" to żeby nikt się nie zdziwił jak IS2 dostanie w papę od Pantery (1vs1), bo IS2 nigdy nie był dedykowanym niszczycielem czołgów, a Pantera miała dużo lepsze działo (ruska 122 była raczej do niszczenia umocnień, bunkrów, okopów, budynków etc, nie mocno opancerzonych celów). Tygrys jak to tygrys, sam w sobie jest słaby (wolny, mocny pancerz, dużo życia, średni do zabijania piechoty i Niszczycieli). ISU152 po prostu potwór, na szczęście jest bardzo drogi  :D

 

Najbardziej boli mnie poziom botów... Po przedostatnim patchu... dostawałem w papę od botów na Easy... a wcześniej grałem na Ekspertach (lol). Po wczorajszym patchu jest już lepiej, ale nadal są zbyt mocne (bot na easy leci prosto w topowe jednostki? wcześniej to było dopiero od normala/harda). Można się z dziwić.

 

Drugą sprawą może być brak supportu dla np. SLI oraz beznadziejna optymalizacja dla zielonych (widać AMD>nVidia w perfidny sposób, thx Relic). 

 

Fizyka rozwala, tekstury też (oj trzeba dużo, dużo, dużo ramu, jak chcesz mieć tekstury na ultra min. 8GB RAM oraz 2,5gb VRAM).

Jak na RTS? Najładniejsza grafika i marudzenie że grafika słaba to po prostu debilizm, to jest RTS nie FPS, druga sprawa że gdyby tak zrobili to minimalne wymagania wyglądały by tak: i7 3970X, 2xRadeon 7990 CF i 64gb ram...

 

Teatr wojny też fajny, wojna w miniaturce ;)

I pamiętajcie! Nigdy nie spamujcie jednego typu jednostek, np. Tygrys sam sobie może... Tygrys to przede wszystkim "czołg wsparcia", najlepiej wysyłać go w towarzystwie Pantery, piechoty oraz moździerzy - nic się nie obroni, chyba że ktoś ma miliard katiuszy/panzerwerferów/artylerii co jest niemożliwe (nikt nie jest na tyle głupi, bo zanim by to zrobił było by po nim).

 

Jak ktoś będzie chętny, można pograć w 4 osoby :))
Ja dopiero mam "lvl" 56 :/ Także suabo bo tydzień już ponad nie grałem bo mnie nie było. Do końca sierpnia może wbije "legendarną" 100 ;p

Edytowane przez Kapucynek
Link to post
Share on other sites

Jak wygląda po patchach?

 

1) Kogoś z relica nieźle porąbało, chyba przyszedł do pracy bez odlania się z rana. Spiepszyli poziom trudności AI. Kiedyś (jako mocny weteran serii CoH) grałem z potem na czole na ekspertach (skrmishe), a teraz czasami na EASY ciśnie taką samą taktyką, używając jak najszybciej topowych jednostek... Gra jest czasami nie do przejścia, albo pokonanie go zajmuje 3 godziny.

2) Lepiej z optymalizacją, nadal brak jednak obsługi SLI oraz ~~ wydajność zielonych (Kill the green!)

3) Brak crashy

4) Poprawione "perki"

 

7970 ma więcej klatek niż Tytan. Relic nienawidzi zielonych, ja na radeonie 6850 gram na medium + najniższy AA + vsync + tekstury na wysokich. Fizyka na maksa (i5 750 przy 4ghz styka).

 

Bubel? Ehhh człowieku to jest RTS nie Crysis, gdybyś miał grafikę z np. Crysisa to wymagania minimalny wyglądał by tak:

i7 3970X + 2 x 7990 HD Crossfire + 64GB RAM

Jeżeli masz dość mocnego kompa (a masz, po za kartą), to weź tekstury na maksa i fizykę. W tej grze chodzi o rewolucję w RTS'ach jeżeli chodzi o fizykę, a nie ma i tak lepszego z lepsza grafiką. Za to tekstury są wypas, przybliż sobie np. czołg najbliżej jak się da, i popatrz na dopracowane detale (brak płaskich powierzchni praktycznie).

 

Po drugie zmień tytuł z "Nvidia & Razer Fanboy", bo razer to niezły plastikowy Bubel dla "graczy"  :pajac:

Edytowane przez Kapucynek
Link to post
Share on other sites

Bubel?

 

Chodziło mi o słabą optymalizację :) Jeżeli karta za 4000 zł nie zapewnia normalnej zabawy w marnym FullHD jest to niestety bubel.

 

Po drugie zmień tytuł z "Nvidia & Razer Fanboy", bo razer to niezły plastikowy Bubel dla "graczy"  :pajac:

 

http://imageshack.com/scaled/large/802/5x54.jpg

Link to post
Share on other sites

A no z optymalizacją dla zielonych się zgodze - bubel... i ten brak SLI przy obsłudze Crossfire (kolega ma dwa 6950 z biosami 6970) i działa mu w CF więc chyba support CF jest.

 

A z tym razerem to zapraszam, może być WoW (MOP, global, Magtheridon EU duel), CoH2, CoH1, Diablo 3... cokolwiek ;p

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wkurza mnie już sytuacja na Metacriticu...

http://www.metacritic.com/game/pc/company-of-heroes-2

Banda oburzonych Rusków zamiast wziąć kilka lekcji historii nieskażonej propagandą woli atakować twórców gry stawiając niedorzeczne argumenty typu "gra sponsorowana przez Hitlera". No bez jaj! Jeszcze bardziej irytująca jest postawa portalu - nie robi absolutnie NIC przeciw biednym, poszkodowanym przez Relic potomkom "bohaterów". Zamiast tego woli cenzurować kontrataki w wykonaniu okrutnych nazistów rozsiewających "russophobię", ośmielających się atakować ich kochaną matkę Rosję. Żal i czarna rozpacz, inaczej nie potrafię tego ująć...  :facepalm:

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...