Skocz do zawartości

Zamienię Gainward GeForce® GTX 580 3072MB "Phantom" - prawie jak nowy


Recommended Posts

Witam dziś na zamianę mam świetną karte graficzną GTX 580 w wersji Phantom 3072MB.

Karta używana sporadycznie.

 

Jej możliwości sprawdziłem na Crysisie 3. Karta sprawuje się wyśmienicie na najwyższych ustawieniach , więc można się spodziewać , że starczy jeszcze na kilka dobrych lat.

 

Karta nie była nigdy podkręcana i posiada jeszcze gwarancję , oraz cały skład z pudełkiem.

 

Karta jest bardzo cicha i ma bardzo wydajnie chłodzenie , wszystko to sprawia , że karta jest idealna dla wymagających graczy , którzy z gry chcą wyciągnąć jak najwięcej...

 

Karte zamienię z powodu tego , iż jestem gadżeciarzem i lubie mieć nowinki technologiczne , karta jest wyśmienita i starczy na pewno jeszcze na kilka dobrych lat .

 

Karte z chęcią zamienię za : GTX'a 590 / GTX 660 Ti  / GTX'a 680 lub Radeon HD 7970.

 

Za zamianę oczywiście dopłace z uzgodnioną kwotą pieniężną

 

Oferty proszę pisać na PW lub pod postem.

Pozdrawiam Adam ;)

   
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

odradzam tego uzytkownika, mielismy zamienic sie kartami,do zamiany oczywiscie nie doszlo,mimo ze wystawilem karte na allegro a Pan ja ode mnie kupil tak dla zabezpieczenia i formalnosci.kontakt sie urwal calkowicie,piszac smsy ,raz odpisal ze paczke wyslal kurierem ale nie moze podac numeru przewozu.Karte kupil ode mnie 3 tygodnie temu.a teraz konto zawieszone na allegro.na przyszlosc zdecydowanie odradzam i nie polecam tej osoby.

Link to post
Share on other sites

pisalem do ciebie na pw,ani razu nie odpisales na forum,pisalem smsy i tez nic, jak bedzie trzeba to zrobie z tego czat,jak nie ma innegko kontaktu z toba. numer przesylki tylko chce po to zeby zadzwonic do kuriera ,,siodemki,, jak mowiles , zeby dowiedziec sie dlaczego przesylka nie dotarla na moj adres nic wiecej.

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...