Skocz do zawartości

Czy ten zestaw dla gracza ?? Livestreamowca ??


Recommended Posts

Witam .. Mam zamiar złożyć komputer do 2000 zł .. Mowie tu o procku, plycie, ram, grafie i zasilaczu. Dla gracza oczywiscie. I mam pytanie czy http://allegro.pl/zestaw-oc-msi-z77a-g43-intel-i5-3570k-4gb-i3060846960.html - czy ten zestaw jest ok do gier ?? czy na tej płycie można podkręcić dobrze procesor ? Czy cos zmienic .. Co do grafiki - to dopoki nie uzbieram jechalbym na zintegrowanej z procesorem .. A pozniej kupilbym HD 7850 lub gtx 560 .. Dobry wybór ?? Czy sa inne propozycje ?? Prosilbym o info jaki zasilacz do tego zestawu ?? I czy pogram na tym ?? Lub nawet bede mogl live'owac z gier ??

Link to post
Share on other sites

Dobry zestaw za małe pieniążki. Ja bym kupił, jeżeli chcesz kręcić procesor musisz kupić cooler cpu, natomiast z tymi ramami może być problem gdyż mają radiatory dość wysokie. 

Link to post
Share on other sites

forum.benchmark.pl/topic/56768-kupujesz-nowy-komputer-stop-gotowcom/

stopgotowcom.pl

to już jest nadinterpretacja idei serwisy stopgotowcom.pl

 

Każdy element zestawu masz rozpisany i osobiście uważam, że cena tego zestawu jest rewelacyjna.

 

2 kwestie

-4gb to obecnie absolutne minimum więc warto zastanowić się czy nie kupić od razu 8

-jeśli masz zamiar kręcić proca to zapewne będziesz też zmieniać chłodzenie. Jeśli będzie to dalej powietrze to niestety musisz zapomnieć o wysokoprofilowych pamięciach.

Link to post
Share on other sites

Do livestreamu potrzebny jest dość duża ilość RAM-u, min. 8GB, a 16GB to miód :P oraz dobry upload. Jeśli masz upload ponizej 1mb/s to odpuść sobie :)

 

Prosze sie nauczyc czytac ze zrozumieniem, gdyż temat nie dotyczy internetu do streamowania ..

Link to post
Share on other sites

Polecam XFX Core 550W, sam używam i w pełni usatysfakcjonowany jestem :) 

Jeden i drugi procesor w miarę dobrze się podkręca :) 3570k jest po prostu w nowszym procesie technologicznym wykonany więc ma mniejszy pobór prądu i mniej się grzeje [po OC temp, podobno wyższe o 2500k]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...