Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1800zł - głównie do LoL'a.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Biafra,

Recommended Posts

Witam. W przyszłym tygodniu mam zamiar kupić nową kartę graficzną do grania (głównie) w League of Legends - mam monitor FullHD i chce aby karta bez problemu wyciągnęła stałe 60fpsów z wymaksowanymi ustawieniami. Procek który mam to i5 3570k@4,5GHz na mobo od MSI a konkretnie modelu Z77-G45. Preferowałbym karty od zielonych ale jestem otwarty na wszelkie propozycję. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Piękność...

 

http://img.techpowerup.org/121105/Asus-Geforce-GTX-670-DirectCu-II-TOP-03.jpghttp://pclab.pl/zdjecia/artykuly/majkel/GTX670/Asus%20GTX%20670%20DirectCU2/_MG_5809.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ehehe jeszcze druga będzie i mi do szczęścia więcej nie trzeba %-)

 

A tak poważnie, jak ma do wydania tyle kasy... No chyba że znajdzie używanego 680 alboooo :D Odkrycie miesiąca 660 SLI :D



Jestem nadal w szoku jaką to oferuje wydajność za jakie pieniądze.

Link to post
Share on other sites

multiGPU to żadne odkrycie miesiąca... już w czasach HD 5870, kupowało się 2 szt. 5770. I jak wiadomo ma to swoje wady (i nie psiocz mi że SLI > CFX, bo obie kuleją w niektórych grach i przy obu trzeba czekać na patche). 

 

Zdecydowanie GTX 670, ale ASUS bym się bał... chyba że HD 7970, ale to temat rzeka. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

przy obu trzeba czekać na patche

 

Ale przy gtx się doczekasz a zapytaj się ludzi z CF czy da się w końcu normalnie w Bad Company grać czy nie.

Miałem to SLI przez rok, naprawdę, może ze dwa razy się zdarzyło, że coś tam doinstalowałem. Jedyna gra w jakiej miałem stuttering to Space Marine ale on chodził w 60 na jednej karcie i w Trine 2 trzeba było zmienić sposób renderowania zanim wypuścili patch inaczej druga karta nie działałą. Więcej grzechów nie pamiętam.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dostałeś poradę. W tej cenie bierzesz GTX 670 lub radka 7970. Tematów które rozprawiają pomiędzy tymi dwiema kartami jest tu na pęczki i polecam poszukać na forum. Preferujesz zielonych? Bierz 670tkę od asusa, gigabyte lub msi. To udane konstrukcje i będziesz zadowolony. Możesz też obserwować jak za chwilę pokłócą się tu gtxxor i effendi. Powinieneś przy tym zobaczyć fruwające nisko testy. Łap je i podziwiaj.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ludzie, boją się konfiguracji multi gpu. A szkoda. Bo przy poborze mocy kart z średniego segmentu obecnie i ich temperaturach, można spokojnie sobie coś takie walnąć i mieć spokój na długi czas. Jeżeli jakaś gra nie będzie obsługiwać 2 kart to na pewno będzie to jakiś crap, który albo nie warty będzie w ogóle grania, albo odpali na jednej. Produkcje AAA mają od tej strony obecnie bardzo mocne wsparcie software, szczególnie u NV gdzie oni na lewo i prawo promują te swoje 3D Vision, Physyxy i inne badziewia, więc musi to działać.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Muszę mieć kamerę 60fps żeby uchwycić ten "mit" na radku :D

A tak na serio, będzie, będzie. Ja sobie w głowie to układam już. Będą detale, pobór mocy po oc, jak się zachowuje platforma w trakcie grania. Jak się zachowuje procesor, wszystko z szczegółami. Porównanie zegar w zegar itd itp. Wszystko powinniśmy ogarnąć z tommym wczesną wiosną.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...