Skocz do zawartości

Klawiatura do gier


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez madith,

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio zainwestowałem w nowy sprzęt bo stary nie dawał rady :) więc postanowiłem kipić myszkę i klawiature :D  .  a mianowićie klawaitura. Szukam jakiejś dobrej klawiatury do 200 zł . Znalazłem coś takiego ( http://www.gx-gaming.com/?action=products_detail&wtype=feature&id=3  koszt tej klawiatury ok 200 zł) ale proszę o opinię i swoje propozycje :)



Wymagania:

- wygodna klawiaturka

-ciche i podświetlane klawisze



 

Edytowane przez Wolfy
Link to post
Share on other sites

Tylko nie Genius GX-gaming-pro czy nie pro. Mam tą klawe i nie widzę różnicy jeśli chodzi o opóźnienia względem mojej starej 5-letniej od DELL'a. A najgorsze w tej klawiaturze są źle rozmieszczone przyciski multimedialne i BARDZO ale to BARDZO głośne klawisze.

Także nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Ale jest droższy od SW x4. Chociaż to pewnie też dobry wybór. Jednakże nie wiem jak z wytrzymałością GB. Od MS to sprawdzona klawiatura i wielu to potwierdzi. Jak z K8100 - nie wiem. Może ktoś z benchmarka ją ma?



Szkoda, że większość sklepów nie ma już w swojej ofercie x4. Może przyda się jej jakiś godny następca?

 

Co do K8100, to ciekawa jest również jej druga odsłona, mówię o Aivia K8100 v2. Ma niebieskie podświetlenie i inne fajerwerki. Niestety nie widziałem jej w sklepach internetowych. Może wy znajdziecie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To jak tam panowie? X4 znika z półek, trzeba by było znaleźć jakiegoś godnego następcę tak do 200-250zł. Sądzicie więc, że godny jest K8100, tak? Tylko ja bym się martwił właśnie o wytrzymałość... Ale może się mylę.

 

Może jakieś podobne? Co z np. trochę droższą Lycosą od Razera? Jak już to wersja MIRROR?

Link to post
Share on other sites

Ja sam teraz przez Cienie Dazuo dostałem chrapkę na tą v2 (miałem kupić zwykłą) Co z wytrzymałością obstawiam że jest to bardzo dobrze wykonane, nie to co Razer w którym to odpadają  przyciski przy NORMALNYM użytkowaniu.

Link to post
Share on other sites

Również nie lubię spożywać przy komputerze jedzenia. :) Ale wracając do tematu: K8100 kosztuje obecnie ok. 210-220zł w internetowych sklepach. Zwracając uwagę na to, że przy premierze cena była wyższa - ok. 260zł, cena nowej K8100 v2 będzie zapewne podobna, albo nawet wyższy. Ja bym się spodziewał ok. 280zł, po kilku miesiącach cena spadnie do normalności: ok. 200zł. A przynajmniej na to właśnie liczę. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...