Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Serwisowanie HP EliteBook

HP EliteBook 8770w Serwis problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 matt105

matt105
  • Taki tam sobie...

• 673 postów
  • Miejscowość:Legionowo (Okolice 100-licy)

Napisano 25 luty 2013 - 22:01

Otóż mam następujący problem z moją stacją roboczą HP EliteBook 8770w, była używana głównie do pracy w dość dobrych warunkach podstawka chłodząca, niestety dziś zauważyłem że stacja nie chce się uruchomić nie wydaje nawet żadnych oznak życia. Myślę że może to być z powodu temperatury w jakiej przebywało przez ok 3 godziny w samochodzie wahanie od 25 stopni do -10. Wysłałbym normalnie bez problemu do serwisu lecz urządzenie zostało zakupione za granicą na mnie i tu pojawia się pytanie czy mogę wysłać na naprawę do polskiego serwisu HP (mam wszystkie faktury i dane zakupu), i jak długo mogę oczekiwać na naprawę urządzenia.

Kolejnym problemem jest Zawartość dysku SSD który jest zainstalowany jest tam wiele rzeczy związanych z moją pracą których nie jestem w stanie przenieść na inny dysk, ani nie mogę zbytnio zaufać nawet serwisowi czy przyjmą bez dysku SSD?

• 0

Gejming PC

Spoiler

#2 JonathanArcherPL

JonathanArcherPL

Napisano 25 luty 2013 - 23:27

mogą się doczepić że przy nim grzebałeś wyciągając SSD :/, ja pod żadnym pozorem nie zostawiałbym własnych danych komuś "w opiece" bo wiem że może bezkarnie sobie to przeglądać, myślę że oddanie do polskiego serwisu nie będzie problematyczne, skoro papiery są a firma cały czas ta sama, to powinni to przyjąć

• 0

#3 matt105

matt105
  • Autor tematu
  • Taki tam sobie...

• 673 postów
  • Miejscowość:Legionowo (Okolice 100-licy)

Napisano 03 marzec 2013 - 18:56

Dziś oddałem do serwisu powiedziałem co i jak ostatecznie oddałem bez SSD, facet wstępnie powiedział, że to problem z płytą a odnośnie tego nic nie wiedział cóż zależało mi na czasie i oddałem najszybciej jak mogłem ponieważ to jest narzędzie mojej pracy :(.

Odnośnie zostawienia Dysku z prywatnymi danymi to jest najgłupszy pomysł ponieważ mogą wykasować dane, przeglądać już kiedyś było z oddawaniem komputera na gwarancje przez pracownika ogromnej firmy a potem nagle zawartość wyciekła do internetu. Miejmy nadzieje że uwiną się w tydzień albo mniej :).

Laptop już po naprawie serwisowej nie było problemów z brakiem SSD jutro go odbiorę :P...

Użytkownik matt105 edytował ten post 26 luty 2013 - 15:14

• 0

Gejming PC

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: HP, EliteBook, 8770w, Serwis, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych