Skocz do zawartości

Recommended Posts

Otóż mam następujący problem z moją stacją roboczą HP EliteBook 8770w, była używana głównie do pracy w dość dobrych warunkach podstawka chłodząca, niestety dziś zauważyłem że stacja nie chce się uruchomić nie wydaje nawet żadnych oznak życia. Myślę że może to być z powodu temperatury w jakiej przebywało przez ok 3 godziny w samochodzie wahanie od 25 stopni do -10. Wysłałbym normalnie bez problemu do serwisu lecz urządzenie zostało zakupione za granicą na mnie i tu pojawia się pytanie czy mogę wysłać na naprawę do polskiego serwisu HP (mam wszystkie faktury i dane zakupu), i jak długo mogę oczekiwać na naprawę urządzenia.

Kolejnym problemem jest Zawartość dysku SSD który jest zainstalowany jest tam wiele rzeczy związanych z moją pracą których nie jestem w stanie przenieść na inny dysk, ani nie mogę zbytnio zaufać nawet serwisowi czy przyjmą bez dysku SSD?

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

mogą się doczepić że przy nim grzebałeś wyciągając SSD :/, ja pod żadnym pozorem nie zostawiałbym własnych danych komuś "w opiece" bo wiem że może bezkarnie sobie to przeglądać, myślę że oddanie do polskiego serwisu nie będzie problematyczne, skoro papiery są a firma cały czas ta sama, to powinni to przyjąć

Link to post
Share on other sites

Dziś oddałem do serwisu powiedziałem co i jak ostatecznie oddałem bez SSD, facet wstępnie powiedział, że to problem z płytą a odnośnie tego nic nie wiedział cóż zależało mi na czasie i oddałem najszybciej jak mogłem ponieważ to jest narzędzie mojej pracy :(.

Odnośnie zostawienia Dysku z prywatnymi danymi to jest najgłupszy pomysł ponieważ mogą wykasować dane, przeglądać już kiedyś było z oddawaniem komputera na gwarancje przez pracownika ogromnej firmy a potem nagle zawartość wyciekła do internetu. Miejmy nadzieje że uwiną się w tydzień albo mniej :).



Laptop już po naprawie serwisowej nie było problemów z brakiem SSD jutro go odbiorę :P...

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...