Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne

drukarka urządzenie tusz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mnich01

mnich01
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 24 luty 2013 - 19:59

Witam jako że niedawno mój Canon MG 5150 wyzionął ducha potrzebuje nowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego.

Nad ceną się nie zastanawiałem jeszcze ale raczej nie przekroczy  500zł.

Moje wymagania:

- Musi posiadać ładowanie papieru od tyłu, gdyż grubszy papier wtedy może wciągnąć bez problemu

- Kartridże stałe a nie ruchome

- Dobra jakość wydruku zwłaszcza zdjęć

- Drukowanie bez marginesów na kartce A4

- Kompatybilność z wiecznymi kartridżami

- Gwarancja najlepiej 2 letnia, bo Canon się popsuł jakoś 2 miesiące po rocznej  gwarancji.

- Mile widziane Wi-Fi

Cena nie jest najważniejsza ale jeszcze muszę  zakupić tusz i kartridże więc do ceny drukarki dochodzi jeszcze ok 100 zł.

Dzięki wszystkim za wszelkie propozycje i pomoc.

Użytkownik mnich01 edytował ten post 24 luty 2013 - 20:12

• 0

#2 Jules

Jules
  • Entuzjasta

• 532 postów

Napisano 28 luty 2013 - 14:29

przeszukaj starsze wątki jest kilka w których znajdziesz wiele dobrych propozycji w tym przedziale cenowym, co do ceny tuszy/eksploatacji to radziłbym zastanowić się nad zakupem zamienników - te lepsze dają taka samą jakość jak oryginały

• 0

#3 albertt

albertt
  • Bywalec

• 145 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 11:37

ja bym Ci polecał canona mx515 http://www.skapiec.p.../6/comp/3763240

ma wifi, a nawet adf

drukuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości

• 0

#4 Megi36

Megi36
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 10:56

przeszukaj starsze wątki jest kilka w których znajdziesz wiele dobrych propozycji w tym przedziale cenowym, co do ceny tuszy/eksploatacji to radziłbym zastanowić się nad zakupem zamienników - te lepsze dają taka samą jakość jak oryginały

A coś aktualnego? starsze wątki dotyczą urządzeń już niedostępnych, wycofanych, w każdym razie nie do kupienia od reki a czasem w ogóle, możecie polecić mi urządzenie wielofunkcyjne w oparciu o styczeń 2014? Ja chciałabym kupić w cenie do 400 zł Brother lub Canon. Będzie trochę drukowania i kopiowania (studentka, plus potrzeby małego domowego biura), sporadyczne skanowanie i drukowanie zdjęć. Najważniejsza potrzeba: tanie w użyciu, bo poprzednia drukarka wyczerpała mój limit cenowy(tusz i naprawy) na najbliższe kilka lat. I żeby było dostępne od ręki w sklepach w Trójmieście - bo każdy model, który mi "podpasuje" jest albo w ogóle niedostępny albo wycofany ze sprzedaży albo niedostępny w moim regionie. A że chciałabym je nabyć najpóźniej w ten weekend potrzebuję aktualnych opinii z tego miesiąca i urządzenia dostępnego na miejscu, ale jednocześnie sprawdzonego, polecanego. Może macie jakieś propozycje? Skłaniam się do zakupu Brother, ewentualnie Canon. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)

Z tych dostępnych od ręki wczoraj oglądałam 2 modele: Brother-J132W i CanonPixma MG5550 może któreś z tych urządzeń macie?polecacie? lub chociaż wiecie jak się sprawdzają w użyciu(finanse, jakość, łatwość użycia itd)

• 0

#5 anhus

anhus
  • Zapaleniec

• 1349 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:42

Ja już pisałem w kilku wątkach, że osobiście polecam HP 3525. Tusze nie są najtańsze to prawda, ale urządzenie jak dla mnie niezawodne. Bynajmniej nikt z moich znajomych, co ją  ma nie narzekał.

• 0

#6 Megi36

Megi36
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:38

Ja już pisałem w kilku wątkach, że osobiście polecam HP 3525. Tusze nie są najtańsze to prawda, ale urządzenie jak dla mnie niezawodne. Bynajmniej nikt z moich znajomych, co ją  ma nie narzekał.

Dziękuję za odp. HP już miałam i więcej nie chcę, a coś z innych urządzeń? np Brother DCP-J152W ma ktoś?

Użytkownik Megi36 edytował ten post 14 styczeń 2014 - 12:41

• 0

#7 Luki91

Luki91
  • Untitled

• 597 postów
  • Miejscowość:Kalisz/Łódź
  • 3DMark 06:20964 (8074+9994+5961)

Napisano 14 styczeń 2014 - 19:49

Dziękuję za odp. HP już miałam i więcej nie chcę, a coś z innych urządzeń? np Brother DCP-J152W ma ktoś?

Hehe, ja za to miałem brothera i więcej bym nie chciał :D Teraz mam HP 3525 właśnie. Tak więc doświadczenia są różne, każdy będzie chwalił to czego używa, a odradzał to na czym się przejechał.

• 0

#8 anhus

anhus
  • Zapaleniec

• 1349 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 20:39

Ja właśnie też miałem Brothera i tak szybko go nie kupię. Mam teraz HP i jestem zadowolony. ALe fakt, każdy ma pewnie inne doświadczenia.

• 0

#9 Lolo12

Lolo12
  • Amator

• 51 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:36

Też mam HP 3525 i mogę potwierdzić, że jest to bardzo dobry produkt. Ale rozumiem, że uraz do danego producenta pozostaje :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drukarka, urządzenie, tusz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych