Skocz do zawartości

Power Color HD 6870x2 2GB WYCENA!


Recommended Posts

Witam

 

Jak w temacie.

 

Wystawiałem tą grafikę dwukrotnie w cenie 799zł co uważam, jest adekwatne do możliwości tego sprzętu i średniej ceny używanego. Pojedynczą 6870 można kupić za 450-500zł. Na tej podstawie uznałem, że cena poniżej 900zł za dwuprcesorowego potworka, który potrafi deptać po piętach referencyjnemu 7970, będzie atrakcyjna. Tymczasem zainteresowanie jest spore, ale wszyscy chcą zbijać cenę nawet do 600zł co jest śmieszna kwotą.

 

Jak Wy się na to zapatrujecie? Czy kwota 799zł to rzeczywiście za dużo?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No 6870x2 nie ma ale ma nowe 7870 i to właśnie nowe karty kuszą ludzi jak ruler napisał. Moim zdaniem musisz brać minimum 700 złotych bo za 600 złotych to można kupić używanego 6950 a to sporo słabsza karta. Masz na tą sprzedawaną jeszcze gwarancję?

Link to post
Share on other sites

No 6870x2 nie ma ale ma nowe 7870 i to właśnie nowe karty kuszą ludzi jak ruler napisał. Moim zdaniem musisz brać minimum 700 złotych bo za 600 złotych to można kupić używanego 6950 a to sporo słabsza karta. Masz na tą sprzedawaną jeszcze gwarancję?

 

Jest gwarancja producenta do czerwca tego roku. Paragonu nie mam niestety, ale kontaktowałem sie z PowerColor i dostałem właśnie takie info.

Link to post
Share on other sites

no właśnie, krótka gwarancja a 800zł to dla niektórych spora kwota
sam chce kupić kartę za 600-700zł i myślałem o używkach, ale niestety karta graficzna to najkrócej żyjąca część w komputerze, bo przez to przepływa najwięcej prądu, i zużywa się najszybciej, przynajmniej u mnie :)
i wole mieć gorszą wydajnościowo kartę z gwarancja, niż potwora który mi pochodzi do czerwca :P

też myślę ze 700zł lub więcej jest warta, ale brak gwarancji odstrasza, tym bardziej mnie - po kilku padniętych kartach ;)

Link to post
Share on other sites

Wiem ze smarki i gry to dwa rozne swiaty, ale bez przesady. Gralem na tej grafice w BF3 MULTI na high i w fulhd, nigdy nie bylo problemow z plynnoscia. Dopiero Ultra spawialo problemy ze wzgledu na brak vram.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...