Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje myszy do ok 300 zł głównie do FPSów, trzymam myszkę palm gripem, jeżeli ma to jakieś znaczenie aktualnie posiadam od 4 lat Razer Lachesis i bardzo mi odpowiadała aczkolwiek zaczął mi sie psuć scrol co staje się bardzo wkurzające bo raz działa raz nie, ogólnie bylem zadowolony z lachesisa był wręcz pancerny aczkolwiek czasami śmieszne rzeczy działy się z sensorem. Posiadam podkładkę szmacianą Qck+. Nie chciałbym aby mysz była dużo mniejsza niż Lachesis ponieważ mam sporą dłoń. Myślałem nad Logitechem g700, R.A.T 7, Razer Imperator i Taipan aczkolwiek imperator ma chyba philipsa ale nie wem jak ta "odświeżona wersja". Chciałbym aby mysz mi posłużyła kilka lat wydając taka sumę. Proszę o pomoc w wyborze lub inne propozycje wraz z wyjaśnieniem dlaczego ta a nie inna ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy Ci na nienagannej precyzji precyzji, co wnioskuję po niechęci do twin-eye philips'a to rat'y, imperator'a oraz tapan'a zostaw w spokoju.

G700 jest duża, ale i droga, jeśli nie potrzebujesz myszy bezprzewodowej zostaw ją w spokoju.

Zastanów się nad G500 oraz M8000X. Jednak taki zakup wiąże się ze zmianą podkładki.

Do qck optyk byłby najlepszy, ale ciężko o dużą mysz z dobrym sensorem optycznym. Jedyne co mi przychodzi to g400 (która może być za mała),  DA 3.5G oraz IE/WMO 1.1/3.0.

Link to post
Share on other sites

Ja mialem laserowego xai'a i na razer goliathus  nie bylo zadnych problemow z dzialaniem kursora. Tak samo z qck ...Z tego co wiem obie ww dzialaja na avago 9500 . Jak ktos mial problem to wystarczylo przeczyscic zakurzona optyke paleczka.

Edytowane przez michas002
Link to post
Share on other sites

o właśnie M8000X również mnie ciekawi, dodam ze przyzwyczaiłem się do grania na wysokich rozdzielczościach i np takie 4000dpi czyii max w lachesis nie jest dla mnie czymś szczególnym zarówno w windowsie jak i w grach. Co do myszy bezprzewodowych i przewodowych jest mi to chyba obojętne, moze bez kabla jest czasami wygodniej ale zależy mi na precyzji ewentualnie wygodzie. Co do G700 można znaleźć poniżej 300zl bez przesyłki. Heh właśnie nie dawno zakupiłem sobie Qck+ Medium ponieważ poprzednia podkladka rowniez Qck+ się zużyła. Powiem że lekko mnie ciągnie do ratów ale one chyba również maja philipsa?

Link to post
Share on other sites

 

Ja mialem laserowego xai'a i na razer goliathus  nie bylo zadnych problemow z dzialaniem kursora. Tak samo z qck ...Z tego co wiem obie ww dzialaja na avago 9500

Pewnie goliathus speed, który jeszcze jako tako przejdzie, na wysokim DPI na szmaciaku to jest już tragedia. 

 

Powiem że lekko mnie ciągnie do ratów ale one chyba również maja philipsa?

Jeśli grasz na takim DPI to różnicy pomiędzy avago 9500 a twin-eye raczej nie zobaczysz.

Jednak 4000DPI przy laserze na szmaciaku to moim zdaniem tragedia, sensor może nieźle wariować.

Jeśli chcesz laser to zmieniłbym podkładkę na Steelseries 4HD. 

Link to post
Share on other sites

Nie jest awaryjna, ale nawet jeśli coś by się stało to logitech problemów z gwarancją robić nie będzie.

Jest to dobra mysz, ale i droga, tak jak pisałem jeśli nie zależy Ci na tylu przyciskach oraz, a kabelek nie przeszkadza to możesz wziąć G500 lub M8000X, w ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i zostanie na dobrą twardą podkładkę pod laser.

Link to post
Share on other sites

qpad 5k lk czy jakos tak i chyba jakis roccat kone xtd  ;> ?



Zdecydowalem sie na g700 ale mam ostatnie pytanie dotyczace podkladki a mianowicie czy steelseries 4hd wystepuje w jednym rozmiarze i czy jes to to samo co 9hd tylko mniejsza ? Edytowane przez szynszyl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...