Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jaką kolega ma firmę ? MSI, Gigabyte? Bo ja mam ten sam model tylko że Gigabyte - jeszcze jej nie podkręcałem ale widzę że masz obroty wentylatora na 35% co u mnie jest niemożliwe bo minimum mi ustawia 40%

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A w opcjach odblokowaliście sobie możliwosć kontrolowania prędkości wentylatora i ustawienia jej na wykresie? albo sterowanie napięciem? To Gigabyte, więc pewnie możliwość balansowania napięciem jest zablokowana przez producenta jak to zwykle u nich bywa :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bez podnoszenia napięcia na rdzeniu doszedłem do +80MHz :) Przy +90 już się wysypała. Max temperatura wzrosła z 59 na 60* :D Ojj dużo :D

Testowane przy 1080p, Ultra, No AA - w Far Cry 3. Max na rdzeniu pokazywało 1202MHz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP:

Tak jak to miało miejsce w przypadku mojej poprzedniczki czyli 560Ti.

Z pamięciami się pobawię ale jak zamówię sobie radiatorki na pamięć.

 

A do Autora - zainstalowałbyś nowsze stery tak wgl :D

Edytowane przez wlodarq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie, miałem wcześniej też od Gigabyte 560Ti i nawet dzwoniłem do serwisanta z Gigabyte by się upewnić - zabieg jest dopuszczalny, dlatego nawet nie ma plomb gwarancyjnych na śrubach od chłodzenia ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pamięci jak na razie nie ruszałem. Napięcia też nie ruszałem. Na pamiątki jak mi dojdą radiatorki to wtedy się pobawię :)

 

Ruszyłem jednak pamiątki ale poszły tylko do +70. Te 10MHz więcej i sypią się.

Edytowane przez wlodarq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wlodarq

Twój egzemplarz :) poszedł mi na 3DMark11 na 1127Mhz (no ale to tylko mark)

Realnie 1115-1120Mhz możesz pograć i sam wyłapać stabilność.

 

Pamięci poszyły bardzo dużo tyle, że to efektu wielkiego (prawie zerowy) nie dało w markach.

Późnym wieczorem mogę na PW wysłać Ci wyniki 3DMark 11 i napisać jakie max zegary na memory miałem.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Cała seria 600 ma zablokowane.

W programie suwaki działają ale to nie daje efektu - można to ładnie sprawdzić w GPU-z.

Po przesunięciu suwaków dalej to samo napięcie jest w idle i po obciążeniem.

 

Podobno są biosy, które to umożliwiają.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

W Boost tyle pokazuje ;)

 

KLIK SCREEN

Czyli to jest realne taktowanie 1112MHz

bo:

Fabryka dała 1033 - w boost max było 1123

różnica 90Mhz

 

Czyli 1202-90 = 1112 czyli dobrze wcześniej pisałe.

To jest stabilne OC

 

Szkoda, że jakimś sposobem nie można wgrać tej karcie by cały czas miałą w 3D właśnie 1202Mhz bez bost.

Edytowane przez omar2033
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Żaden leven nie będzie potrzebny. Zanim zaczniesz zabawę z biosami i napięciami, przeczytaj ten wątek:

 

http://www.overclock.net/t/1330897/gtx-660-non-ti-owners-club

 

Czytanie nie boli, a ten temat nakreśli Ci na czym polega ryzyko zabawy z biosami i jakie możliwości mają karty GTX 660. Jeżeli po przeczytaniu uznasz, że chcesz się pobawić, z czystym sumieniem odsyłam tutaj:

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?284014-KGB-Kepler-BIOS-Editor-Unlocker

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...