Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jakieś 3 tygodnie temu kupiłem nowy komputer (składak). Nie wiem co jest ale komputer chwile po włączeniu strasznie zamula, gdy już się "rozgrzeje" chodzi dobrze, ale nie tak jak powinien. W grach również nie błyszczy. W grze battlefield 3 na maksymalnych detalach i na największej rozdzielczości (1920x1080) chodzi niepłynnie, gdy zmienię rozdzielczość na 1280×768 chodzi dobrze, ponieważ jest ok 80fps. Mam wgrane wszystkie najnowsze sterowniki, bios zaktualizowany. System operacyjny to Windows 7 64 bit. Przesyłanie danych jest co najwyżej 35mb/s.

Sprzęt:
Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

Płyta Główna: MSI Z77A-G45 /intel Z77, LGA 1155

Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Pamięć Ram: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz:  Bequiet! PurePower L8 530W

Dysk: Western Digital Blue 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600

 

Proszę o szybką pomoc. Jeśli napisałem w złej kategorii to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez 1Peter
Link to post
Share on other sites

Co do bf'a to raczej na tej karcie na maks detalach w fullhd nie pograsz. Ja na swoim 7870 mam wszystko na maks oprócz aa w fullhd i mam około 70 fpsów :) a co do mulenia zaraz po uruchomieniu. Postaraj się powyłączać wszystkie niepotrzebne procesy uruchamiane wraz ze startem windowsa :)

 

Jak wygląda sprawa z temperaturami i czy skanowałeś komputer antywirusem :)

Link to post
Share on other sites

ja na gorszym sporo gtx 560 gram w bf 3 multi na high/ultra 16xx x 1050 przy ~40 fpsach bez dropów więc coś u kolegi musi być nie tak.

 

Sprawdziłbym dysk HD Tune, jeśli zamula, i sprawdź jakie mają temperatury poszczególne komponenty .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...