Skocz do zawartości

Turniej online BMK - propozycje gier, chętni.


W co chętnie zagrasz?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co chętnie zagrasz?

    • Quakelive
      6
    • 1.6
      9
    • Source
      3
    • Global Offensive
      7
    • BF3
      20
    • BFBC2
      12
    • Team Fortress 2
      5
    • Half Life 2: Deathmatch
      1
    • Trackmania
      5
    • Starcraft 2
      3
    • WoT
      5
    • LoL
      9
    • Dota 2
      3
    • COD4
      7


Recommended Posts

Mam na steamie cs:go, jaka to jest porażka... szkoda gadać. 1500h przegrane w sourca drugie tyle w 1.6 na ns i cs:go okazuje się tandetą i porażką. zawiodłem się na tym czymś :/ a szkoda ;)

Tyle samo mam w CSS, w 1.6 coś około 100h i uważam, że CSGO jest godnym następcą, wszystko jest ok, dodali sporo ciekawych opcji, np. Matchmaking, broni: wabik, mołotow do robienia ciekawych taktyczek. Nie ma już strzelania po hitboxach jak w CSS dzięki rate'om 128. Wszystko jest na + oprócz deagle'a, którego osłabli przedostatnią aktualizacją.

 

To może dzisiaj wieczorem w QL? Podawajcie swoje nejmy z gry i się pobawimy,ja mam taki sam jak na bmk.

Link to post
Share on other sites

Ja nawet dzisiaj byłbym chętny w BF3 , najlepiej z TS'em , nawet dziś ,
Z 16 osób by się znalazło , zupełnie pusty server na 16 osób i 8vs8.
Jak coś do QuakeLive , mimo tego że nigdy nie grałem ,mógłbym zagrać. A pamiętam jak pare lat temu grałem w Quake 3 <3.
Jeszcze w LoL'a bym mógł pograć mimo tego że nie grałem 3 miechy i dopiero znów zacząłem.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem na east bo jakoś nie gram sporo w Lola teraz i mój poziom nie jest na wysokim poziomie , mam jedynie 240winów , jedynie od czasu do czasu zagram z kimś z klasy i milej się tak gra. A że mam tyle osób w klasie żeby pograć 5vs5 to lepsza zabawa jest , jedynie trudno się zgrać :).

Link to post
Share on other sites

Jak każdy gra sensownymi postaciami na swoim lane to nie ma opcji żeby się nie zgrać :) Zresztą w 5vs5 nie da rady samemu tak carrować jak 3vs3, które nie jest popularne na europejskich serwerach. Moim zdaniem, scena europejska ma za duży wpływ na graczy, przede wszystkim na to w jaki sposób mają grać i na jakiej mapce.

Link to post
Share on other sites

Akurat w 3vs3 często gram , ale jest też minus tego.
Za wygraną nie dostaje się premiery punktów za wygraną dnia i nie dostaje się "wygranej"
Chociaż sama ilość wygranych gier nie oznacza że ktoś jest lepszy lub gorszy  bo można grać sporo na 3vs3 lub niestandardowe.

Link to post
Share on other sites

Jak to nie? Codziennie gram 3vs3 na US i dostaję normalnie premię za wygraną dnia i inne. Tęsknię za starą 3vs3 na której rozegrałem z 1200 gier :(

Ilość wygranych gier (czy rozegranych) jeśli nie oznacza skilla gracza to powinna iść w parze z doświadczeniem, wtedy wiesz jak kogoś ugryźć, bo orientujesz się jakie dany champion ma skille oraz mocne i słabe strony.

Link to post
Share on other sites

Często grałem to ja mając 200 kilka winów na swojej linii wygrywałem z osobami które mają , oczywiście w innej sytuacji mógłbym z nimi przegrać, ale nie oznacza to że one zawsze są lepsze.
3vs3 do premii może się mylę bo jak wspominałem ostatni raz grałem 3 miechy temu i od czasu II sezonu jedynie raz grałem.
Wracając to tematu , co z tą grą , jestem otwarty na wszelkie propozycje , byle mile spędzić wieczór.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...