Skocz do zawartości

Turniej online BMK - propozycje gier, chętni.


W co chętnie zagrasz?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co chętnie zagrasz?

    • Quakelive
      6
    • 1.6
      9
    • Source
      3
    • Global Offensive
      7
    • BF3
      20
    • BFBC2
      12
    • Team Fortress 2
      5
    • Half Life 2: Deathmatch
      1
    • Trackmania
      5
    • Starcraft 2
      3
    • WoT
      5
    • LoL
      9
    • Dota 2
      3
    • COD4
      7


Recommended Posts

Nie mówię, że WoT nie jest strategiczny, albo, że z BF3 nie da się zrobić serious gamingu - ale zdecydowanie łatwiej będzie zorganizować nas pod QL czy CSa niż pod inne, bardziej rozbudowane gry.
A do tego, stare legendy wciąż żywe - więc czego więcej chcieć.

Link to post
Share on other sites

Trudno będzie jednoznacznie wybrać zwycięzców w FPS'ach :)

 

@up - dokładnie - potem wszyscy będą podzieleni i będzie kilka grupek po 2-4 osoby, a nie o to tutaj chodzi.

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

Czy to trzeba się ograniczać do tylko jednej gry? Można pyknąć w CS'a, BF'a, Quake'a oczywiście w jakichś odstępach czasowych - wszyscy będą zadowoleni, przynajmniej po trochu.

W ten sposób będziemy grać we 3-4 każdą grę

QL - darmowa, zajmuje mało miejsca, nie trzeba wbijać lvl, ma niskie wymagania, proste zasady, nie ma problemu z serwerami,czego chcieć więcej? Podobnie z CS'ami. Do tego wbijamy na ts'a i mamy przednią zabawę :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobrze byłoby gdyby każdy określił co jest wstanie grać, bo ja mógłbym w:

CS:GO

CS:S

Battlegniot 3

no i jak ludzi potrzeba, to Quake

 

ale zdecydowanie łatwiej będzie zorganizować nas pod QL czy CSa niż pod inne, bardziej rozbudowane gry.

i tu się z tobą zgadzam. Z CS-em, to jest ciach pach i gotowe.

Link to post
Share on other sites

Właśnie chodzi o to, żeby wybrać 2-3 gry, które posiada większość osób. CS'y darmowe nie są, chyba żeby pobawić się na NS'ie. 

QL - jak najbardziej, tylko jak już wspominałem - pewnie 80% ankietowanych w tą grę nigdy nie grało.

 

Ja mogę w QL, BC2, BF3, CS 1.6 - chyba, że NS, to inne też :)

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

Ja mogę zagrać we wszystkie cs'y (dawno nie grałem), bf'a 3 i bc2, tf2, lola (dopiero się uczę) no i od biedy w quake, ale w niego grałem ostatni raz jakieś 6 lat temu i wszystko pozapominałem :P

 

No i żeby to było o w miarę normalnej porze,najlepiej w weekendy koło 17/18, bo wtedy prawie napewno mam czas :P

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, w weekend można coś zagrać. BTW co wy widzicie w tym BF3? Toć to taka słaba gra na turniej...



Gdyby co niektórzy poszli po rozum do głowy i spróbowali swoich sił w QL byłoby fajnie.

Link to post
Share on other sites

Cacek, BF3 nie jest wcale taką złą grą. Kwestia podejścia. Ja grając z kumplami bardzo przyjemnie spędzam czas i wtedy odkrywasz to co oferuje ta gra. Teamplay, wsparcie, zwiad, wszystko to w połączeniu z dobrym kontaktem daje naprawdę fajny efekt :D

Link to post
Share on other sites

 

Cacek, BF3 nie jest wcale taką złą grą. Kwestia podejścia. Ja grając z kumplami bardzo przyjemnie spędzam czas i wtedy odkrywasz to co oferuje ta gra. Teamplay, wsparcie, zwiad, wszystko to w połączeniu z dobrym kontaktem daje naprawdę fajny efekt

Nie napisałem, że jest zła na multi, bo sam zagrywałem się w BFBC2. Jest kilka irytujących rzeczy w tych grach, między innymi opóźnienie - można zabić się nawzajem z odległości paru metrów, co jest paranoją. 

Nie jest to typowa gra na taki turniej, tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Cipsy, cola, gramy w LoLa, zapraszam na server NA :bicz: 1vs1 only mid (jak ESL) lub 3vs3

W FPSy jestem cienki, dopiero kupiłem BF3, ale chętnie bym poćwiczył refleks :) w QL też kiedyś trochę grałem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...